Pikaia Lodge, Galapágy – Santa Cruz

Luxus uprostřed želví rezervace

Luxusní pětihvězdičkový resort ukrytý v kráteru vyhaslé sopky uprostřed želví rezervace dbá na maximální pohodlí a zároveň ekologický přístup ke krajině. Užívat si zde můžete kromě koupání například i výlety po pevnině či na soukromé jachtě, šnorchlování i výpravy za zvířaty. Po výletu si dopřejte odpočinek v místním wellness centru s výhledem na Tichý oceán a večeři v restauraci Evolution, která nabízí fusion menu peruánské a ekvádorské kuchyně.

O destinaci

Galapágy, přezdívané živá evoluční laboratoř, patří mezi nejexkluzivnější destinace, kde je stále možné dotknout se pradávné historie a kde je toho spoustu k vidění po celý rok. Jejich jedinečnou faunu nebudete chtít opustit a budete se sem chtít vrátit ještě několikrát.

Pikaia Lodge se nachází na okraji vyhaslého sopečného kráteru a nabízí jeden z nejúžasnějších výhledů na Galapágách.

1032x554_Galapágy_shutterstock_265791809

 

Ubytování

Pikaia Lodge nabízí pokoje o velikosti 61 m² s prostornou terasou či balkonem, 74 m² velké zahradní apartmá s terasou a se soukromou zahradou a 74 m² velký Pool Suite. Toto krásné a prostorné apartmá se nachází na vrcholu malé náhorní plošiny, má panoramatická okna od podlahy ke stropu s přístupem do soukromého bazénku a stinnou terasu s úchvatným nerušeným výhledem.

1032x554_Pikaia_Lodge_931AF447-F171-491A-98A7-64F2276209FC_1_201_a-1

 

Restaurace

Restaurace Evolution nabízí fusion menu peruánské a ekvádorské kuchyně. Kromě výborného jídla nabízí bezkonkurenční výhled na nedotčený národní park Galapágy a další ostrovy v souostroví. Je zařízena v současném stylu zdobeném ležérní elegancí.

1032x554_evolution-restaurant-19

 

Aktivity

Užívat si zde můžete kromě koupání například i výlety po pevnině či na soukromé jachtě, šnorchlování i výpravy za zvířaty, sportovní rybolov, horskou cyklistiku a pěší turistiku. Po výletu si dopřejte odpočinek v místním wellness centru s výhledem na Tichý oceán a večeři v restauraci Evolution.

1_optional-bg

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Doporučujeme vám ubytování v Pool Suite se soukromou zahradou prostupující do národního parku.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist