Rodinná dovolená s bohatým programem pro děti

Butikový resort Caramel se nachází přímo na pláži, hodinu cesty z letiště v Heraklionu, 10 km od města Rethymno. Široká nabídka aktivit a dětský Kids Summer Camp s bohatým programem z něj činí ideální destinaci pro vaši rodinnou dovolenou. Ubytovat se zde můžete v několika kategoriích bungalovů, suite a vil, ze kterých je to jen pár kroků na pláž. V hotelu najdete také dvě restaurace a dva bary, z nichž jeden se nachází přímo u velkého bazénu, můžete však vyrazit na večeři i do ostatních resortů řetězce Grecotel.

Video o Caramel

Ubytování v Caramel Grecotel 

Základní kategorie ubytování obsahuje několik druhů suitů s výhledem na moře či do zahrady. Největší z nich, Family Suite, pojme rodinu o dvou dospělých a dvou dětech.

Mezi bungalovy vyniká hlavně Luxury Bungalow Suite, skládající se ze dvou oddělených ložnic a obývacích prostor. Nabízí krásný výhled do zahrady, kde je i vlastní posezení.

Další kategorii zastupuje Caramel Luxury Suite, který je ideální pro páry na romantické dovolené. Jeho součástí je totiž prostorná terasa s jacuzzi, která je ideálním místem pro večeři při svíčkách.

Rodiny s dětmi zase docení Caramel Villu Private Pool se dvěma ložnicemi a vlastním bazénem.

Nejvyšší kategorii ubytování představují luxusní plážové vily o několika ložnicích. Největší z nich, 4 Bedroom Villa on the Beach, poskytuje 165 m2 prostoru, čtyři ložnice a pojme až osm osob a dvě děti.

Stravování v Caramel Grecotel

Hlavní hotelovou restaurací je Caramel The Restaurant, kam zavítáte na snídani a na večeři. Servíruje se zde středomořská a mezinárodní kuchyně formou bufetu. Pro zvláštní příležitosti je zde Gourmet a la carte Restaurant, kam si můžete zajít na večeři, složené ze středozemní kuchyně a darů moře. Přímo u bazénu se nachází Confetti Pool Lounge, ve kterém si v průběhu celého dne můžete dávat malé snacky, sendviče a osvěžující drinky. Ve vnitřních prostorách hotelu je Panther Piano Bar, s prostornou terasou, výběrovou kávou a pestrou nabídkou koktejlů. Součástí ubytování v Caramel je navíc možnost pojíst i v dalších resortech řetězce Grecotel, či zajet na farmu Agreco, kde můžete absolvovat menu z lokálně vypěstovaných surovin o šesti chodech.

Aktivity v Caramel Grecotel

Hned u hotelu se nachází 300 m dlouhá pláž, na které si můžete půjčit šlapadla, či využít služeb potápěčského centra PADI, které kromě standardní nabídky vodních sportů nabízí i potápěčské kurzy pro všechny věkové kategorie. Součástí hotelu je bazén s mořskou vodou. Můžete si také půjčit horské kolo a vyrazit na objížďku ostrova, či rovnou na celodenní exkurzi do hor. A po dlouhém dni si dopřát masáž v hotelovém spa, kde naleznete i plně vybavenou posilovnu. Nedaleko od hotelu leží třetí největší město Kréty, Rethymno. Můžete zde vyrazit na prohlídku pevnosti Fortezza, či objevovat evropské dějiny na mnoha přilehlých archeologických nalezištích. V Caramelu máte možnost strávit den na tradiční krétské farmě Agreco. Děti zase ocení výlet do CretAquaria či vodního světa Water City.

Jak zařídit dovolenou v Caramel ?

Dovolenou v Řecku v Caramel Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.