Luxus, modernita a osobní přístup v jednom

Grandes Alpes Private Hotel & Spa leží přímo v srdci luxusního lyžařského střediska Courchevel 1850. Zimní a další radovánky resortu si užijete na dosah ruky, včetně ski-in a ski-out. Skvělé aprés-ski zajistí hotelové Bellini's Lounge Bar a spa. Prioritou číslo jedna hotelu jsou hosté a jejich spokojenost. Osobní butler vám bude k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Obzvlášť myslí v hotelu na děti, od na míru vytvořených dětských menu přes vlastní příchuť zmrzliny pro malé návštěvníky pro speciální vánoční večery. V hotelu Grandes Alpes zažijete luxus, modernitu a osobní přístup v jednom.

Podívejte se na video

Ubytování v Grandes Alpes

Les Grandes Alpes Hotel navrhoval renomovaný francouzský bytový architekt Jean-Marc Mouchet, který se specializuje na dřevo a přírodní prvky. Mistrovsky zkombinoval modernost a teplo v podobě luxusního, pětihvězdičkového točiště. Hotel Grandes Alpes se skládá z devítí apartmánů, které tvoří třicet přepychových pokojů a suit. Lze je přizpůsobit potřebám hostů, od pokojů typu Deluxe (28 m²), jedno nebo dvoupokojových suit (od 100 m²) i apartmánů se třemi až čtyřmi ložnicemi (od 150 m² do 300 m²). Hotel má i Family room pro rodiny s dětmi.

Oblažte své chuťové pohárky

Hotel Grandes Alpes nabízí nezapomenutelný servis a chuťové zážitky, pro ty, kteří rádi vychutnávají jídlo v soukromí. Pečlivě vybraný tým kuchařů vám připraví jakoukoliv delikatesu, od jednoduché rodinné večeře až po vícechodové menu. Ať už držíte bezlepkovou či jinou dietu, nemůžete se obejít bez gurmánských francouzských jídel nebo italských specialit, kuchaři Grandes Alpes s láskou a vášní uvaří přesně pro vás. Skvělý aprés-ski drink si užijete v hotelovém Bellini's Lounge Bar. Na (nejen) děti čekají horká čokoláda a palačinky.

Jak se zabavit?

Hotel Grandes Alpes leží v srdci luxusního střediska Courchevel 1850. Na sjezdovku je to, co by kamenem dohodil, a v privátním ski room a butiku se postarají o cokoliv, co potřebujete k lyžování a dalším zimním radovánkám. Vše doprovodí úsměvem a sklenkou něčeho dobrého na posilněnou. Kromě perfektně upravených sjezdovek všech úrovní tu najdete michelinské restaurace, butiky a špičkové wellness. Po nabitém dni můžete znovu nabrat síly v hotelových spa se saunou, parní lázní, bazénem a širokou nabídkou kosmetických i léčebných kúr a ošetření.

Jak zařídit dovolenou v Grandes Alpes 

Dovolenou ve Francii v Grandes Alpes Private Hotel & Spa vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.