Legenda mezi francouzskými hotely

Hotel Mont Blanc Chamonix se nachází na východě Francie kousek od hranic se Švýcarskem a Itálií. Legendární lyžařké středisko Chamonix-Mont Blanc už po několik desetiletí láká milovníky lyžování a hor. Hotel Mont Blanc Chamonix má podobně výbornou pověst jako město, ve kterém se nachází. Založen byl v roce 1849 a už od samého začátku hostí celebrity a prominentní hosty. Elegantní prostory, relaxující spa s rozmazlujícími procedurami, skvělá sezónní kuchyně a překrásný výhled doplněny o výborný servis. To je Hotel Mont Blanc Chamonix.  

Video o Hotel Mont Blanc Chamonix

Ubytování v Hotel Mont Blanc Chamonix

V Hotelu Mont Blanc Chamonix si můžete vybrat z pokojů a apartmánů. Pokoje jsou nabízeny ve čtyřech variantách ve velikosti od 20 m2 do 35 m2. Apartmány jsou k dispozici ve třech variantách a to od 40 m2 po 75 m2.

Rodinám či skupině přátel se bude líbit apartmán Suite Duplex, který se nachází na nejvyšším patře hotelu, disponuje vlastní saunou a nabízí úchvatný pohled z balkónu na Mont Blanc.  

Gastronomie v Hotel Mont Blanc Chamonix

Hotel Mont Blanc Chamonix má jednu hlavní restauraci, Le Matafan, a šéfkuchař Mickey Bourdillat se řídí heslem "ano tradici, ne nudě", takže se máte na co těšit. V La Matafan hrají prim sezónní suroviny, které diktují obsah menu. Můžete zde ochutnat jak francouzskou, tak italskou i středomořskou kuchyni

Pokud vás zaskočí mlsná nebo dostanete chuť na odpolední drink, zaskočte si zrelaxovat do útulného Bar Lounge.

Aktivity v Hotel Mont Blanc Chamonix

V okolí hotelu se nachází 163 km sjezdovek lyžařského střediska Chamonix-Mont Blanc. Užijete si tu výborné sněhové podmínky během celé sezóny pro rodinné lyžování, nadšení budou i milovníci adrenalinu a jízdy ve volném terénu. Kochat se přitom budete nádhernými výhledy na majestátní Mont Blanc. Díky rozšíření skipasu můžete navíc sjíždět neuvěřitelných 1 000 km sjezdových tratí v rámci tří států. Jelikož se hotel nachází uprostřed města v údolí a nemůžete rovnou na sjezdovku, využijte hotelového ski busu, který vás doveze až k lanovce.

Kromě lyžování můžete vyrazit lanovkou Aiguille du Midi až do výšky 8 842 m.n.m. a užít si výhled na francouzské, italské i švýcarské vrcholky Alp. A pokud byste rádi podnikli něco v údolí, zkuste projížďku na psím spřežení

 

 

Jak zařídit dovolenou v Hotel Mont Blanc Chamonix

Dovolenou ve Francii v Hotel Mont Blanc Chamonix vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.