Synonymum luxusu

Le K2 Palace se nachází na jihovýchodu Francie ve městě Courchevel necelé dvě hodiny cesty z Grenoblu. Hlavní filosofiií Le K2 Palace je znamenitost, což je cítit na každém kroku. Elegantní interiéry jsou inspirovány překrásnou tibetskou kulturou, restaurace Le Kintessence byla oceněna dvěma hvězdami Michelin a hotelové spa Goji nabízí skvělé procedury zaměřené na omlazování pleti. Tento hotel je opravdovým synonymem luxusu, ve kterém si přijdou na své páry, skupiny přátel, ale i rodiny s dětmi

Video o Le K2 Palace

Virtuální prohlídka

Ubytování v Le K2 Palace 

Hotel Le K2 Palace nabízí opravdový luxus. Vybrat si můžete z pokojů a apartmánů v hotelu nebo ze samostatných privátních chaletů

V hotelu je k dispozici 26 pokojů a 4 apartmány, ve kterých na vás čeká osobní komorník. Stejně jako v celém hotelu, i zde najdete interiéry inspirované Tibetem. Luxusní materiály vytvářejí příjemné prostředí ideální k odpočinku. 

Početnější rodiny nebo skupiny přátel se můžou ubytovat v privátních chaletech. Každý ze 7 chaletů se rozládá na ploše 500 - 600 m2 a to na několika patrech. Výhodou je také soukromý bazén. Chalety jsou s hotelem spojeny speciálním průchodem a nabízejí velkorysé prostory a naprosté soukromí.

Gastronomie v Le K2 Palace 

V K2 Palace jsou vynikající gastronomické zážitky zaručeny. V hotelové kuchyni kouzlí s lokálními surovinami šéfkuchař Jean-Rémi Caillon a vrchní cukrář Sébastien Vauxion a vytváří odvážné kombinace, které nenechají vaše chuťové pohárky v klidu. Restaurace Le Kintessence se pyšní dvěma hvězdami Michelin. Pokud si budete chtít naplánovat výlet do Le K2 Palace právě kvůli Le Kintessence, zvolte pobyt mezi půlkou prosince a dubnem. Restaurace má totiž po zbytek roku zavřeno. V Le Black Pyramid si můžete vychutnat tradiční francouzskou kuchyni v poklidném a elegantním prostředí. Najdete zde také první gourmet restauraci s dezerty na světě - Le Sarkara

Aktivity v Le K2 Palace

Le K2 Palace se náchází v největším lyžařském areálu na světě - Les Trois Vallées, lyžařských možností je tu tedy více než dost. Čeká na vás 600 km sjezdovek ve čtyřech propojených údolích. Sezóna je zde neobvkle dlouhá, od konce listopadu do začátku května, takže pokud si budete chtít zalyžovat z konce jara, dovolená v Le K2 Palace je správná volba. 

Pokud rádi jezdíte na hory s celou rodinou, bude se vám zde určitě líbit. Pro ty nejmenší je v hotelu Kids Zone plná her a starší děti si můžou ve volných chvílích zařádit na dotykové taneční ploše nebo v náhrávacím studiu

Vyžití zde najdou ale i skupiny přátel. V hotelu je možné si pronajmout K'baret s barem, který lze proměnit v kino, klub či pódium.

Jak zařídit dovolenou v Le K2 Palace

Dovolenou ve Francii v Le K2 Palace vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.