Vyrazte do zasněžené pohádky uprostřed proslulého lyžařského ráje Courchevel

Na sjezdovkách luxusního lyžařského střediska Courchevel, se skrývá nádherný klenot. Je jím Hotel Les Airelles, často zmiňovaný jako jeden z nejkrásnějších horských hotelů na světě. Velmi pozorný personál, luxusní prostředí, restaurace oceněná dvěma michelinskými hvězdami a rozsáhlé wellness area s vlastní ledovou jeskyní vám umožní zapomenout na starosti všedního dne.

Ubytovat se můžete v několika kategoriích pokojů i prostorných suit, které se pyšní výhledy na okolní alpské vršky. Skvělou možností pro partu přátel či velkou rodinu je od hotelu oddělený chalet, který nabízí naprosté soukromí a velké množství zábavy a pohodlí. Stačí udělat pár kroků z hotelu, nasadit si lyže a otevře se před vámi 150km stále upravených sjezdovek a desítky lanovek, které neznají slovo fronta

Ubytování v Les Airelles

Hotel nabízí několik kategorií ubytování. Základní Classic room je dostatečně prostorný, s krásným výhledem a parní sprchou. Větší Deluxe room potěší navíc audiovizuálním vybavením, komorním sezením a balkonem.

Junior Suite je o něco větší než běžné pokoje a má vlastní balkon s výhledem na západ. Junior Suite Prestige nabízí navíc pohodlné obývací prostory a výhled směrem na jih.

V Les Airelles můžete spočinout i v několika unikátních suitech, které se liší svými rozměry a počty pokojů, všechny však nabízejí prostorné obývací pokoje, skvělý výhled a rozměrné koupelny.

Nejnáročnějším hostům a velkým skupinám přijde vhod luxusní Private penthouse o čtyřech ložnicích, z nichž každá má vlastní koupelnu. Součástí penthouse je i soukromé kino, obývací pokoj s vlastním krbem, vinný sklípek a velká terasa.

Pokud by vám ani to nestačilo, můžete se ubytovat v samostatném luxusním Chalet Ormello, který pojme početnou rodinu či partu přátel a dopřeje všem dostatek soukromí a pohodlí.

Stravování v Les Airelles

Vrchol gastronomie v Les Airelles představuje dvěma michelinskými hvězdami oceněná restaurace Pierre Gagnaire pour Les Airelles. V ní můžete okusit lahodné pokrmy mezinárodní kuchyně i si nechat připravit degustační menu.

Dále se v hotelu nachází nově otevřená italská restaurace Cala di Volpe, či místní tradiční restaurace Le Coin Savoyard. Na snídani a oběd pravidelně zavítáte do La Table du Jardin Alpin, která kromě bufetového menu poskytuje i krásný výhled na okolní Alpy. V hotelu naleznete také velmi dobře zásobený bar se cigar lounge, pohodlným sezením a vlastním krbem.

Aktivity v Les Airelles

Odpočiňte si v luxusním spa La Mer, které se pyšní pestrou nabídkou lázeňských procedur a vnitřním bazénem. Pro rodiny s dětmi je připraven dětský klub s bohatým programem a možností vyrazit na projížďku na ponících.

Vzhledem k tomu, že se hotel nachází přímo na sjezdovce, máte jednoduchý přístup přímo na 150 km sjezdovek střediska Courchevel, které je součástí největšího propojeného lyžařského střediska na světě, Les Trois Vallées.

Můžete se také vydat na výlet psím spřežením, let horkovzdušným balonem, případně i na nákupy nebo bowling do centra Courchevel 1850.

Jak zařídit dovolenou v Les Airelles

Dovolenou v Courchevel v Les Airelles Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.