Soukromá oáza klidu s komplexním hotelovým servisem na břehu Indického oceánu

Nově postavený malý moderní resort Palm Royal o dvou vilách byl otevřen v září 2016. Najdete ho na západním pobřeží největšího ostrova Seychel, Mahé, pouhých 17 kilometrů od hlavního města Victoria. Luxusní prostředí nabízí netušenou míru soukromí, což z něj činí skvělé místo k bezprecedentní relaxaci. To vše za doprovodu na míru šitých služeb a výborné kuchyně.

Video o Palm Royal

Ubytování v Palm Royal

Obě vily, King i Queen, nabízejí ideální prostředí k dovolenkovému odpočinku. Jsou vybaveny masivním designovým nábytkem od LIO Collection pocházejícím z Bali. V koupelnách, které náleží ke každé ložnici, naleznete sanitu světoznámých značek jako jsou Axor Massaud a Villeroy&Boch. Plně klimatizované ložnice jsou opatřeny speciálními matracemi do tropů, hypoalergenními polštáři značky SERTA a perkálovým povlečením z bavlny nejvyšší kvality značky Yves Delorme, které má schopnost regulovat teplotu a dokonale tak pečuje o váš spánek.

Pro společné chvíle jsou ve vilách prostorné obývací pokoje, v nichž je prvotřídní audiovizuální technika Bang&Olufsen. Celkovou atmosféru pak dokresluje příjemné osvětlení od značek Modular a Flos. Vily mají vlastní terasy s ratanovým sezením a denními postelemi, odkud je nádherný výhled na oceán a protější ostrov Therese. Každá vila má vlastní bazén s přepadem, lehátky a venkovní kuchyňkou s minibarem.

Ve vile Queen lze ubytovat až šest osob. Vila má tři ložnice, z čehož jedna má status Masterbedroom a je opatřena postelí s matrací King size, ostatní dvě ložnice mají postele s matracemi Queen size. Vila King má o jednu ložnici více, celkem tedy čtyři, všechny s postelemi s typem matrací Queen size, a může se v ní ubytovat až šest dospělých osob a dvě děti.

Stravování v Palm Royal

Stravování v Palm Royal je formou all inclusive, v podobě servírované snídaně, dvouchodového oběda a tříchodového večerního menu. V průběhu dne je pak možné ochutnat snacky v podobě ovoce, sendvičů, quiche a domácích sladkostí. Tvorbu pokrmů má na starosti skvělý šéfkuchař Pavel Svačina, který vyjde vstříc všem vašim požadavkům a připraví vám jídlo na míru. Pro pana Svačinu je každé jídlo příběhem, a to od předkrmu až po sladkou tečku. O své zkušenosti se s Vámi milerád podělí i ve formě kuchařských lekcí.

Aktivity v Palm Royal

Ostrov Mahé, přestože se jeví poměrně malý, nabízí velké množství aktivit. Mezi nejpopulárnější patří objevování krásných pláží s bílým pískem a tyrkysovým oceánem, kterých je skutečně nepřeberné množství, přičemž nejbližší celoročně navštěvovatelná pláž je vzdálená jen 2,5 km od vil. Dále je možné podnikat treky do přírody a do hor. Mezi další aktivity patří šnorchlování, potápění, surfování a další vodní sporty. Na své si přijdou i milovníci golfu, ať již na 9ti jamkovém hřišti přímo na Mahé či na 18ti jamkovém hřišti Lemuria na blízkém ostrově Praslin. Dalším zajímavým ostrovem je Bird Island, kam se na rozdíl od předchozích dvou ostrovů létá výhradně letadlem a obývá ho unikátní ptactvo. Vstřícný a ochotný personál vám doporučí vhodný program a zajistí pro vás pronájmy lodě či katamaránu, lety vrtulníkem a jiné.

Jak zařídit dovolenou v Palm Royal

Dovolenou na Seychelách v Palm Royal Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.