Naprosté soukromí a přepychový servis přímo na pláži

Cenami ověnčený resort Porto Zante se nachází na ostrově Zakhyntos, přímo na pláži, 15 minut autem z letiště. Dovolenou si zde užijí jak páry, hledající soukromí a romantiku, tak rodiny s dětmi, pro které je připraven skutečně bohatý program. Ubytujete se zde v luxusních vilách, z nichž každá má alespoň jeden bazén, necháte si sestavit spa procedury na míru a ochutnáte skvěle připravené mořské plody v místní restauraci. A poté vyrazíte jachtou na objížďku okolních ostrovů a zajímavostí.

Video o Porto Zante

Ubytování v Porto Zante

Nejskromnější možností ubytování v Porto Zante je Deluxe Spa Villa o jedné ložnici, má 85 m2, vlastní vyhřívaný bazén, jacuzzi a moderní multimediální vybavení. K tomu se nachází přímo na pláži.

Další kategorií jsou vily o dvou ložnicích, z nichž doporučujeme oceňovanou Royal Spa Villa, ze které máte vstup na soukromý kus pláže. Je oblíbenou volbou mnoha celebrit i státníků a poskytuje přes 1000 m2 prostoru. Máte tak bezprecedentní soukromí a budete obklopeni luxusem.

Pro početné rodiny a skupiny přátel je ideální volbou Imperial Spa Villa o čtyřech ložnicích a 2000 m2 prostoru. Nachází se přímo na soukromé pláži a její součástí jsou celkem čtyři bazény.

Stravování v Porto Zante

V resortu se nachází pouze jedna restaurace, Club House Restaurant, která však plně uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky gurmánskými specialitami řecké a středomořské kuchyně. Vše v doprovodu nádherného výhledu na vody Jónského moře. Na drink pak zaskočíte do Club House Baru, kde vás čeká pestrý výběr šampaňského, prémiových destilátů a pravidelné večery se živou hudbou. V Porto Zante však máte možnost využít restauračních služeb v jakoukoliv denní či noční hodinu a to přímo ve vaší vile. Stačí říct.

Aktivity v Porto Zante

V Porto Zante se můžete těšit na bohatou nabídku vodních sportů, včetně vodního lyžování či wakeboardingu. Pro děti je zde dětské hřiště, mohou vyrazit na projížďku na ponících, zahrát si minigolf či se projet na kole. Ocení také vodní park s mnoha atrakcemi, který se nachází pouhých 200 m od hotelu. Zároveň lze podniknout jednu z mnoha nabízených exkurzí po blízkém okolí, například za karetami obecnými na ostrov Marathonisi, či k vodnímu vraku na pláži Navagio. Pokud se vám nikam chodit nechce, můžete využít rozsáhlé nabídky cenami ověnčených hotelových lázní.

Jak zařídit dovolenou v resortu Porto Zante Villas & Spa

Dovolenou v Řecku v Porto Zante Villas & Spa Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com
Zuzana Pozlovská

Zuzana Pozlovská

travel designer

+420 777 533 675 pozlovska@exclusivetours.com

Nebo nám napište