Finch Bay Galapagos Hotel, Galapágy – Santa Cruz

Ekologický resort s výhledem na zátoku s bílým pískem

Pobyt v zálivu Finch Bay v Puerto Ayora si užijí opravdu všichni. Můžete zde relaxovat u bazénu nebo v lázních, zažívat adrenalin při jízdě na kole, objevovat řadu ikonických tvorů jak na souši, tak ve vodě, nebo strávit svoji dovolenou na soukromé jachtě. Můžete toho tady ale zažít daleko více! Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.

O destinaci

Galapágy, přezdívané živá evoluční laboratoř, patří mezi nejexkluzivnější destinace, kde je stále možné dotknout se pradávné historie a kde je toho spoustu k vidění po celý rok.

Ať už sem budete chtít cestovat v jakémkoliv období, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme vám, co a kdy zde můžete zažít, zařídíme ubytování a vše potřebné k bezstarostnému a luxusnímu cestování.

Luxusní hotel Finch Bay Galapagos se nachází na jižní straně ostrova Santa Cruz v srdci souostroví Galapágy.

1032x554 Finch Bay Galapagos Hotel, Galapágy finch-bay-galapagos-hotel-spa-hot-tub

 

Ubytování

Všech 6 hotelových Finch Bay Suites disponují soukromými balkony s houpacími sítěmi a nábytkem navrženým tak, abyste si mohli užívat jedinečný výhled na záliv a oceán.

1032x554 Finch Bay Galapagos Hotel, Galapágy suite_00

 

Restaurace

Finch Bay nabízí možnosti pro všechny vaše dietní potřeby a preference. Od vegetariánských, veganských a celiatických jídel až po jídla určená dětem. Suroviny jsou čerstvé a organické a zahrnují bylinky a zeleninu pěstované v hotelové zahradě.

1032x554 Finch Bay Galapagos Hotel, Galapágy a-delicius-food-in-finch-bay

 

Aktivity

Můžete zde relaxovat u bazénu nebo v lázních Finch Bay Spa, zažívat adrenalin při jízdě na kole, objevovat řadu ikonických tvorů jak na souši, tak ve vodě, nebo strávit svoji dovolenou na soukromé jachtě. Můžete toho tady ale zažít daleko více!

1032x554 Finch Bay Galapagos Hotel, Galapágy galapagos-manzanillo-giant-tortoise

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist