Prvotřídní relaxace v magických zahradách

Eagles Palace je resort na poloostrově Chalkidiki, dvě hodiny cesty autem z letiště v Thessaloniki. Obklopen krásnou písečnou pláží, oceněnou Modrou vlajkou, Eagles Palace se díky svému přístupu k životnímu prostředí řadí mezi ekologické resorty. Ubytovat se zde můžete v luxusních prostorách s překrásným výhledem. V resortu najdete osm barů a restaurací, které ukojí vaše chuťové buňky a také luxusní spa, které potěší milovníky odpočinku. Díky pestré nabídce aktivit, vodními sporty počínaje a řeckými tradicemi konče, se zde rozhodně nebudete nudit ani vy, ani vaše děti.

Video o Eagles Palace

Ubytování v Eagles Palace

Eagles Palace nabízí několik kategorií pokojů, suitů a bungalovů, ze kterých je výhled na moře či do zahrady. Rodinám s dětmi doporučujeme Family Suite Garden View s oddělenými vnitřními prostory pro větší soukromí a terasou s výhledem. Pro páry je ideální vzudšný Grand Suite Sea Front, který kromě svého umístění jen pár kroků od pláže, má i vlastní bazén.

V resortu je i několik kategorií bungalovů, které se liší svou velikostí. Jedno však mají společné, prostorné terasy s krásným výhledem. Opět jsou ve variantě s i bez bazénu. Nejvyšší kategorii zastupuje Presidential Bungalow, pojmenovaný po operní divě Marii Callas, který má úctyhodných 180 m2, vlastní bar i bazén a soukromý vstup na pláž.

Stravování v Eagles Palace

Nejčastěji navštívíte restaurant Melathron, který servíruje snídaně a večeře formou bufetů, inspirovaných řeckou a mezinárodní kuchyní. Na oběd si zaskočíte do Kamares Gourmet restaurant, kde okusíte moderní řeckou kuchyni špičkových šéfkuchařů, či do rybí restaurace Armyra.

Pokud rádi objevujete všechno nové, zajděte si do tapas restaurace Washi, která vezme vaše chuťové buňky na cestu kolem světa. V resortu naleznete také několik barů, které vám v průběhu celého dne poskytnou malé občerstvení a osvěžující drinky. Eagles Club je navíc dějištěm pravidelných hudebních večerů.

Aktivity v Eagles Palace

Potápění, vodní sporty, exkurze do řecké historie či výlety jachtou. V Eagles Palace neznají slovo nuda. I povalování na pláži je zde díky nádherné vodě a jemnému písku posunuté na takřka uměleckou rovinu.

K tomu si připočtěte opravdu bohatý program Explorer's Clubu, který poskytne vašim dětem spousty zábavy v podobě kurzů vaření, týmových sportů či výuky námořních dovedností. Vy si zatím můžete odpočinout v jedněch z nejlepších spa v celém Řecku.

Jak zařídit dovolenou v Eagles Palace?

Dovolenou v Řecku v Eagles Palace Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.