Ráj luxusu pro milovníky golfu a soukromí

Luxusní resort The Romanos se nachází na Costa Navarino, hodinu cesty autem z letiště v Kalamatě. Obklopen olivovými háji, poskytuje přepychové ubytování ve suitech a vilách na turisty takřka nedotčeném pobřeží. Je ideální destinací pro nadšené sportovce,milovníky golfu i rodiny s dětmi, kterým nabízí nepřeberné množství vyžití. K prožití perfektní dovolené napomohou i rozsáhlé služby concierge, včetně osobního komorníka 24/7. Součástí resortu je i mnoho rozličných restaurací a několik barů s rozsáhlou nabídkou vín, koktejlů, destilátů a výhledů.

Video o The Romanos

Virtuální prohlídka

Ubytování v The Romanos

The Romanos nabízí několik základních druhů pokojů, z nichž kategorie Infinity a Premium Infinity má vlastní terasu s bazénem. Další možností k ubytování je několik prostorných suitů s terasou a výhledy, které jsou vhodné pro rodinu či skupinu přátel.

V případě Ionian Exclusive Grand Infinity Seaview Suites máte navíc i vlastní bazén, služby komorníka a perfektní výhled na moře.

Nejvyšší kategorii představují vily, pyšnící se velkými bazény, rozsáhlými prostory a několika přepychovými ložnicemi. Doporučujeme především Ambassador Villas Ithomi and Sapientza, které ubytují až šest hostů a mají soukromý vstup na pláž.

Největším luxusem oplývá Royal Villa Koroni, která se honosí kromě bazénu o 72 m2 i vybavením na grilování, soukromou saunou a posilovnou. Při ubytování v této vile, která je až pro osm osob, máte vždy přednost na místních golfových hřištích.

Stravování v The Romanos

Na tradiční řeckou snídani formou bufetu si zajdete do Pero, v Armyra vám naservírují delikátní mořské plody a v restauraci Taverna vás potěší domácí řecká kuchyně. Milovníci masa ocení Flame, která servíruje prémiové steaky z grilu a v restauraci Da Luigi zase okusíte italskou kuchyni, ke které vám promítnou film v letním kině. V Nargile zavítáte na blízký východ a okusíte typickou libanonskou kuchyni spolu s tradiční shishou. To však zdaleka není všechno, můžete si totiž objednat privátní stůl, vyrazit na pořádnou grilovačku do BBQ Pits, či navštívit jeden z místních barů. Anax Lounge má terasu s výhledem, Branco pak luxusní výběr vín, šampaňského a čerstvých ústřic.

Aktivity v The Romanos

Jachting, wakeboarding, potápění, výlety do přírody, ekurze za tradiční kulturou a mnohem více. Pro sportovce je připravena Racquet Academy, s množstvím raketových sportů. Můžete také vyrazit na horská kola, na túru po památkách, zlézat skály a mnoho dalšího. Zlatým hřebem jsou však dvě místní golfová hřištěThe Dunes Course a The Bay Course, navržené předními světovými hráči golfu. Skvěle bude postaráno i o nejmenší hosty, pro které jsou připraveny dětské kluby podle jejich věku. Součástí resortu je kromě vodního parku i moderní dráha s motokárami, která poskytne dostatek zábavy i těm již odrostlejším dětem a jejich rodičům.

Jak zařídit dovolenou v The Romanos?

Dovolenou v Řecku v The Romanos Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.