Šnorchlování, romantika a naprosté pohodlí

Resort Velassaru je zhruba 25 minut plavby lodí z letiště v Malé. Po celou dobu svého pobytu si budete užívat jemný písek a šum Indického oceánu. Elegantní a moderní ubytování v bungalovech a vilách vám poskytne krásný výhled na nekonečný horizont. Pokud se ubytujete v některé z vil, které jsou postaveny nad hladinou oceánu, budete mít podmořský svět na dosah ruky. Resort Velassaru je ideální zejména pro odpočinkovou romantickou dovolenou ve dvou. O zábavu se postará centrum vodních sportů a živá hudební produkce v baru FEN. Pestrá menu několika restaurací můžete objevovat pomocíprogramu All Inclusive.

Video o Velassaru Maldives

Virtuální prohlídka

Ubytování v resortu Velassaru Maldives

Vily a bungalovy jsou postaveny z přírodních materiálů. Jejich minimalistický design působí elegantně a díky vysokým stropům je interiér velmi vzdušný. Bungalovy Deluxe mají terasu a jsou skryty v tropické zeleni, jen pár kroků do moře. Větší a soukromější jsou vily Beach – čelem k pláži mají terasu s denní postelí, na druhé straně je venkovní sprcha.

Typické maledivské vily nad hladinou oceánu naleznete i v tomto resortu. Na severní straně se nacházejí skromnější Ocean Bungalowy. Jejich prostorný interiér je od terasy oddělen francouzskými okny. Terasa s přímým vstupem do vody je orientována na oceán, hosté díky tomu mají velkou míru soukromí.

Na západní straně jsou větší Water Villy, z nichž některé mají i vlastní bazének. Jsou komfortnější a navíc se nacházejí blíže korálovému útesu, kde jsou nejlepší podmínky pro šnorchlování.

Stravování ve Velassaru Maldives

Velassaru nabízí program All Inclusive, který zahrnuje nápoje a jídla v několika restauracích. V hlavní restauraci Vela podávají především mezinárodní kuchyni a během snídaně se zde setkáte s pestrým bufetem. V dalších restauracích na vás čekají speciality mezinárodní, středomořské a asijské kuchyně. Můžete si dopřát čerstvé sushi v restauraci Teppanyaki, která nabízí také ohromující atmosféru – je postavena na kůlech nad hladinou oceánu. Samozřejmostí je několik barů s nabídkou tropických koktejlů, vín a nealkoholických nápojů. Moderní bar FEN se nachází přímo na pláži a je místem setkávání a současné hudby.

Aktivní dovolená v resortu Velassaru Maldives

Blízký korálový útes zajišťuje skvělé podmínky pro šnorchlování, výbavu vám zapůjčí v centru vodních sportů Glide. V jeho nabídce naleznete i další aktivity, například vodní lyže, wakeboarding a parasailingPokud se budete chtít potápět, můžete využít nabídky PADI centra Immersion, které má speciální programy i pro začínající potápěče. Na souši na vás čeká fitness centrum, které nabízí i hodiny jógy. Po náročném dni si odpočinete v lázních nad hladinou oceánu, kde si dopřejete masáže i komplexní procedury.

Jak zařídit dovolenou v resortu Velassaru

Dovolenou na Maledivách ve Velassaru Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel je ve vybraných termínech platná speciální akce: "Při pobytu v délce sedmi nocí zaplatíte pouze 6 nocí." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při pobytu v délce sedmi nocí zaplatíte pouze 6 nocí.

objednat