OZEN LIFE MAADHOO, Maledivy – South Male Atoll

Romantický a klidný ostrov Maadhoo

OZEN LIFE MAADHOO leží uprostřed exotických tyrkysových odstínů Indického oceánu na jižním atolu Malé. Resort nabízí ubytování v 94 nádherných vilách nad vodou a na pláži v nedotčené krajině romantického a klidného ostrova Maadhoo. V jeho 6 restauracích ochutnáte různé kuchyně, nevšední zážitek získáte 6 m pod hladinou oceánu v restauraci M6m – MINUS SIX METERS.

O destinaci

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

OZEN LIFE MAADHOO leží uprostřed exotických tyrkysových odstínů oceánu na jižním atolu Malé, jen 35 km od mezinárodního letiště Malé, cca 45 min. vzrušujícího letu na romantický a klidný ostrov Maadhoo.

1032x554 OZEN LIFE MAADHOO - Island Aerial

 

Ubytování

OZEN LIFE MAADHOO nabízí ubytování ve 46 plážových vilách, které jsou idylicky umístěny na nedotčené písečné pláži s výhledem na obzor, a 49 vilách nad vodou, které jsou postavené na kreativně navržených kůlech a nabízejí bezkonkurenční romantický a okouzlující zážitek. Všechny vily kladou maximální důraz na luxus a pohodlí a zároveň spojují moderní design s přírodou a životem na ostrově.

1032x554 OZEN LIFE MAADHOO - THE OZEN RESIDENCE - Exterior 1

 

Restaurace

V 7 restauracích a barech si pochutnáte na maledivské, čínské, indické, srílanské i světové kuchyni. Nevšední zážitek tu ale určitě získáte v restauraci M6m – MINUS SIX METERS, vynikající degustační menu s exotickou moderní kuchyní z mořských plodů a dokonalými kombinacemi vín si vychutnáte 6 m pod hladinou Indického oceánu. V GIN IS IN, baru pouze pro dospělé, můžete ochutnat více než 18 druhů vzácných a vynikajících značek ginu spolu se širokým výběrem toniků.

1032x554 OZEN LIFE MAADHOO - M6m Underwater Restaurant 1

 

Aktivity

Sportovní centrum nabízí širokou škálu potřeb pro motorové i bezmotorové vodní sporty. V Dolphin Base PADI CERTIFIED Dive school & Water Sports center se setkáte s příjemným týmem profesionálů. Tým profesionálních masérů a terapeutů vám zase poskytne širokou škálu terapií, rituálů a dalších lázeňských služeb.

1032x554 OZEN LIFE MAADHOO - ELENA Spa 7

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist