Aktivní dovolená, kterou ocení i ti nejmenší

Luxusní resort Cape Sounio se nachází 50 km autem z letiště v Aténách, na vrcholu kopce z nějž je krásný výhled na moře. Do národního parku Sounion je to jen pár kroků. Ubytovat se zde můžete v rozličných kategoriích bungalovů a vil s bazény, z nichž dohlédnete jak na chrám boha Poseidona, tak i na okolní ostrovy. V resortu je také šest barů a restaurací. Uprostřed rozlehlých zahrad se nachází spa komplex se třemi bazény, privátními masážními místnostmi a fitness centrem. Nejvíce zábavy si zde užijí děti. Čekají je tematické pohádkové oslavy a spousty naučných i dobrodružných aktivit.

Video o Cape Sounio

Virtuální prohlídka

Ubytování v Cape Sounio

Můžete se zde ubytovat v několika kategoriích bungalovů a vil, z nichž máte krásný výhled po okolí a ke každé patří soukromé venkovní posezení. Již základní kategorie Superior Bungalow nabízí dostatek místa pro pár či rodinu s dítětem a prostornou terasu s výhledem do národního parku. Součástí některých z nich je i jacuzzi.

Další kategorií představují vily, které se liší počtem ložnic a orientací. Rodinám doporučujeme Deluxe Family Villa with Private Pool, v níž se pohodlně ubytují dva dospělí a dvě děti. Součástí vily je i soukromý bazén a stinná zahrada.

Takřka na vrcholu kopce, na kterém se nachází i hlavní budova hotelu, jsou Pine Hill Villy, nejluxusnější místní ubytování. Z vily máte perfektní výhled na chrám boha Poseidona i na mys Sounion a k tomu rozsáhlé venkovní prostory, které poskytnou naprosté soukromí i těm nejnáročnějším cestovatelům.

Stravování v Cape Sounio

Nejčastěji vás vaše kroky zavedou do Cape Sounio Restaurant, který servíruje snídaně a večeře formou bufetu. Gurmánské zážitky vás čekají v The Restaurant, kam si zajdete na večeři a la carte. V pohodlné restauraci So Oriental ochutnáte asijskou fusion kuchyni a na oběd vyrazíte k bazénu do Aegean Grill, s pestrou nabídkou grilovaných pochutin a lehkých salátů.

Na pláži vás přivítá Yali, Waterfront Cabanas restaurant, kam můžete zajít na oběd či večeři složenou z mořských plodů a čerstvě ulovených ryb. A svůj den zakončíte ve stylovém Lounge Baru s perfektním výhledem, který má otevřeno dlouho do noci.

Aktivity v Cape Sounio

Hned u resortu se nachází dvě pláže s kompletním zázemím a pravidelnými nočními večírky a BBQ. V hotelu je také velký vnější bazén s dětským bazénkem. Můžete využít nabízených ekxurzí do vnitrozemí i jachtou po okolních ostrovech. Jen pár kroků od resortu leží národní park Sounio, rozkládající se na ploše 4000 hektarů, kam můžete vyrazit na příjemnou procházku přírodou.

V okolí resortu se nachází i mnoho historicky významných lokací, chrámem boha Poseidona počínaje a Aténami konče. Dovolenou v Cape Sounio si zajisté užijí i ti nejmenší hosté, které zde čeká pestrý výběr aktivit v rámci dětského klubu Grecoland. Budou objevovat přírodu, hrát hry, i se učit šplhat na skály. A vy se zatím oddáte odpočinku v místním spa, se třemi venkovními bazény, několika soukromými masážními místnostmi s ajurvédskými procedurami a fitness.

Jak zařídit dovolenou v Cape Sounio?

Dovolenou v Řecku v Cape Sounio Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.