Cheval Blanc – hotel, který udává laťku luxusu v nejvíce okouzlujícím lyžařském středisku světa

Luxusní hotel Cheval Blanc Courchevel se nachází přímo na sjezdovce, v samém srdci vesnice Courchevel 1850, 15 minut vrtulníkem z letiště v Ženevě. Z pokoje jste stejně rychle na svahu, jako na nákupech či na dobré večeři v centru střediska. Hotel nabízí několik kategorií pokojů a suitů, včetně luxusního, velmi prostorného apartmánu, či privátního chaletu pro větší skupiny.

Můžete zde také navštívit dvě špičkové restaurace a bar, který se pyšní bohatou nabídkou vín a po večerech je dějištěm živých hudebních programů. Milovníky doutníků potěší soukromý cigar lounge vyvedený ve stylu mongolské jurty. A po dlouhém dni na lyžích můžete spočinout v hotelovém spa.

Příhodné umístění hotelu vám umožní naplno si užít 150km stále upravených sjezdovek, které tvoří jedno z nejkrásnějších lyžařských středisek na světě, Courchevel. To je navíc součástí největšího propojeného lyžařského střediska na světě, Les Trois Vallées.

Ubytování v Cheval Blanc Courchevel

V hotelu se můžete ubytovat v jednom ze 36 pokojů a suite, z nichž nejmenší má 40m2 a terasu či balkon s krásným výhledem na okolní Alpy, vlastní šatnu a parní sprchu. Ve většině případů lze propojit i několik pokojů dohromady a vytvořit tak prostorné ubytování pro celou rodinu.

Vyšší kategorii ubytování představují Junior Suite s odděleným obývacím prostorem, které se liší designem interiéru. Všechny však mají vlastní saunu a prostornější koupelnu a šatnu.

Párům hledajícím soukromí přijde vhod luxusní dvoupatrový Duplex Suite s vlastní pracovnou a knihovnou, či o něco větší Deluxe Duplex Suite, který obsahuje navíc i jídelnu.

Početnějším skupinám a velkým rodinám přijde vhod samostatný chalet se třemi ložnicemi, z nichž každá má vlastní obývací pokoj s krbem, šatnu i koupelnu.

Ty nejnáročnější z vás, kteří se spokojí jen s tím nejlepším, jistě ocení skutečně prostorný, několikapatrový The Apartment, v němž se o vaše pohodlí bude starat osobní komorník. Součástí Apartmentu je fitness centrum, vlastní výtah a soukromý vstup na sjezdovku.

Stravování v Cheval Blanc Courchevel

Zážitkovou kuchyni zastupuje dvěma michelinskými hvězdami oceněná restaurace Le 1947 šéfkuchaře Yannicka Alléna. Ochutnáte v ní jídla inspirovaná chutěmi celého světa a její prostory každý večer navštíví jen omezený počet hostů.

Nejčastěji se však usadíte v Le Tryptique, která je otevřená na snídaně, obědy i večeře a podává především regionální speciality.

Do The Bar zavítáte spíše k večeru, abyste ochutnali množství menších delikates a objevili krásy bohatého vinného sklípku. Každá noc v The Baru navíc probíhá za doprovodu živé hudby.

Aktivity v Cheval Blanc Courchevel

Hotelový personál se každé ráno postará o to, abyste si mohli jen nazout vyhřáté lyžáky, nasadit si připravené lyže a strávit den na sjezdovce. Středisko Courchevel přitom kromě 150km lyžařských tras nabízí i výlety psím spřežením, lety horkovzdušným balónem, heli-skiing, ale i luxusní butiky, špičkové restaurace.

V hotelu vás čeká spa s pestrou nabídkou procedur i pro páry, vnitřní bazén a fitness centrum. A zatímco vy si budete užívat masáže s kosmetikou Guerlain, vaše ratolesti si mohou hrát v místním dětském klubu Le Carrousel. Pro starší děti je připraven společenský prostor Le Paddock.

Jak zařídit dovolenou v Cheval Blanc Courchevel

Dovolenou v Courchevel v Cheval Blanc Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com
Zuzana Pozlovská

Zuzana Pozlovská

travel designer

+420 777 533 675 pozlovska@exclusivetours.com

Nebo nám napište