Dětský ráj s vodním parkem a obrovském akváriem

Na samotném vrcholku uměle vytvořeného poloostrova The Palm se nachází majestátní resort Atlantis The Palm. Rozlehlá budova, připomínající sultánský palác, skrývá 1 539 pokojů a suit různých kategorií. Resort láká zejména rodiny s dětmi, pro které je připravena spousta zajímavých atrakcí, nejen ve vodním parku Aquaventure. V budově se nachází také obří akvárium The Lost Chambers. Za prosklenou stěnou mohou návštěvníci hotelu pozorovat žraloky, mořské koníky, ale také piraně. V resortu Atlantis The Palm naleznete 20 restaurací a barů s kuchyní na světové úrovni, každá z nich nabídne jedinečnou atmosféru a dechberoucí výhled.

Video o Atlantis The Palm

Virtuální prohlídka

Ubytování v Atlantis The Palm

Jednotlivé kategorie pokojů a suit se nacházejí v různých částech hotelu. Všechny pokoje jsou přitom stejně velké a obdobně vybavené, odlišují se svou polohou. Základní kategorie pokojů – Deluxe – se nachází od 2. do 6. patra, z pokojů je částečný výhled na Arabské moře a poloostrov The Palm. Lepší výhled na moře mají pokoje kategorie Ocean. Pokoje Palm Beach Deluxe jsou orientovány na opačnou stranu a nabídnou výhled na panorama Dubaje a umělý poloostrov ve tvaru palmy. Více luxusu a prostoru skýtají suity, které se nacházejí v atraktivnějších částech hotelu, například v nepřehlédnutelných věžích této ikonické budovy.

Stravování v Atlantis The Palm

Atlantis The Palm je rušné místo, kam turisté často zavítají jen kvůli návštěvě některé z gurmánských restaurací, případně některého baru. Najdete jich zde celkem 20. Jednu z nich vlastní mistr sushi Nobuyuki Matsuhisa. V další zase připravuje pokrmy šéfkuchař se dvěma hvězdami Michelin, ale i ostatní nabízejí výtečné pokrmy z ingrediencí z celého světa. V restauraci Ossiano si můžete vychutnat rybí speciality a zároveň pozorovat ryby v obřím akváriu. Hosté zde mají nepřeberný výběr možností, kde se stravovat, všude přitom narazí na dobrý servis a okouzlující atmosféru. Setkají se zde jak s bufety, tak i jídly à la carte, pro děti mají obvykle speciální menu.

Aktivity v Atlantis The Palm

Součástí hotelu je vodní park Aquaventure, v němž je spousta skluzavek, tobogánů a dalších vodních atrakcí pro děti i dospělé. Tento park je největší na Středním východě, hoteloví hosté do něj mají vstup zdarma. Skvělé zážitky přinášejí i pouhé procházky po hotelu, během nichž můžete z chodeb pozorovat mořský život v akváriu The Lost Chambers. Za masáží či některou z nabízených terapií můžete vyrazit do ShuiQi Spa. Pro hosty jsou na dlouhé pláži připravena lehátka se slunečníky, stejně kvalitní servis je samozřejmostí i u hotelových bazénů. Během pobytu se můžete vydat na některou z exkurzí a objevovat místní kulturu a taje vyprahlé pouště. Hotel nabízí široké zázemí pro sportovní i kulturní vyžití, a to pro hosty všech věkových skupin.

Jak zařídit dovolenou v Atlantis The Palm?

Dovolenou v Dubaji v Atlantis The Palm Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

V některých termínech můžete při včasné rezervaci získat polopenzi zdarma. Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.