Romantický resort s bohatým podmořským světem

Resort Baros Maldives se nachází na jednom z ostrovů v North Male Atoll, přibližně 25 minut plavby rychlým člunem z letiště v Malé. Je jako stvořený pro romantické dovolené na Maledivách – na tomto malém ostrově je totiž dohromady 74 vilek a žádné zázemí pro děti. Na ostrově jsou tři restaurace a bary s výbornou kuchyní. Vyniká mezi nimi zejména restaurace The Lime, ke které byl při nedávné rekonstrukci přistavěn velký infinity bazén. Během vašeho pobytu můžete relaxovat na písčité pláži, či si užívat výtečných služeb hotelových lázní.

Video o Baros Maldives

Virtuální prohlídka

Ubytování v resortu Baros Maldives

Resort Baros Maldives nabízí ubytování v plážových i pro Maledivy typických vodních vilách. Již základní Deluxe Villy skýtají klidnou tropickou zahradu s lehátky a venkovní sprchu.

Přijdou-li Vám příliš stísněné, zvolte Baros Villu. Je prostornější a má příjemnou dřevěnou terasu s lehátky. Obdobné jsou Baros Pool Villy, ke kterým náleží malý bazén. Baros Premium Pool Villy skrývají navíc venkovní jacuzzi a nachází se na nejkrásnější části ostrova. V těchto vilách budete mít naprosté soukromí, krásný výhled a přístup na rozlehlou pláž.

Pokud chcete bydlet ve vile přímo nad hladinou oceánu, vyberte si Water Villu. Ty mají vlastní terasu, ze které vedou schůdky přímo do mělké laguny. Zvolíte-li si jednu z vilek na východní části mola, budete mít skvělý přístup ke korálovým útesům.

Největší a nejluxusnější vilou je Baros Residence, která má vlastní sedmimetrový bazén. Je to ohromné prezidentské apartmá, jako stvořené pro prožití dokonalé svatební cesty na Maledivách.

Restaurace resortu Baros Maldives

Hlavní restaurace The Lime nabízí bufety za šumění vln u infinity bazénu, gurmánská restaurace The Lighthouse přináší nezapomenutelné posezení nad hladinou oceánu. V plážové restauraci Cayenne Vás čeká rozpálený gril a otevřené ohniště, na kterém jsou připravovány místní speciality mezi které patří především dary moře. Na ostrově jsou dále dva bary s uvolněnou atmosférou a bohatou nabídkou tropických nápojů. Personál resortu rád vyslyší Vaše přání, přinese Vám jídlo do vilky, či připraví romantickou večeři za svitu loučí přímo na klidné pláži.

Aktivity v resortu Baros Maldives

Ostrov, na kterém se nachází resort Baros Maldives, leží blízko hlavního korálového útesu. Díky tomu zde panují výtečné podmínky pro šnorchlování. Potřebná výbava je k dispozici v centru vodních sportů, kde vám mořský biolog také rád prozradí odlišnosti jednotlivých druhů ryb a korálů. Pro hosty je připravena celá řada dalších zážitků a  na ostrově se nachází i potápěčské centrum s certifikátem PADI. Je zde také spa, kde si můžete dopřát masáž či ozdravnou proceduru, která prohloubí chvíle relaxace.

Jak zařídit dovolenou v Baros Maldives

Dovolenou na Maledivách v Conrad Maldives Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.