Maledivský ráj pro rodiny s dětmi

Resort Conrad Maldives se nachází přibližně 30 minut letu hydroplánem z letiště v Malé. Leží na dvou krásných ostrovech Ari Atoll, které spojuje most přes oceán. Conrad Maldives je relativně velký a nabízí dobré podmínky jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry, které touží po romantické dovolené. Setkáte se zde s velmi kvalitní i zážitkovou gastronomií, například ve světově první prosklené restauraci pod hladinou oceánu. Vedle plážových radovánek máte na výběr i z řady dalších aktivit v průzračné tyrkysové laguně.

Video o Conrad Rangali

Virtuální prohlídka

Ubytování v resortu Conrad Maldives

Oba ostrovy jsou propojeny mostem, přičemž dopravu mezi nimi usnadňují club cars, s nimiž se lze pohybovat po celé ploše resortu. Vily, v nichž se můžete ubytovat, se nacházejí na široké pláži s bílým pískem. Z ostrovů do oceánu vybíhá i dlouhé dřevěné molo, které je osázené proslulými maledivskými vodními vilami.

Pokud se vydáte na dovolenou s dětmi, doporučujeme zvolit ubytování na hlavním ostrově s plážovými vilami. Na tomto ostrově se navíc nachází i většina hotelového zázemí. Beach Villy nabízejí klidnou terasu obklopenou zelení, ze které je výhled na pláž. Hezčí a prostornější ubytování s bazénem poskytují Deluxe Beach Villy.

V případě, že požadujete více soukromí a romantiky, zvolte některou z vodních vilek na severním ostrově. Mezi vodními vilkami vyniká Sunset Water Villa s velkou terasou, bazénem a vlastní vířivkou.

Restaurace v resortu Conrad Maldives

V resortu je celkem sedm restaurací a čtyři bary. Cena ubytování zahrnuje snídani, která je podávána formou bufetu buď v restauraci Atoll Market, nebo Vilu Restaurant. Restaurace nabízejí rozmanitou kuchyni. V Sunset Grill nad hladinou oceánu okusíte pokrmy z ryb a plodů moře. Skvělou večerní atmosféru na pláži si užijete v uvolněném Koko Grillu, kde vám připraví šťavnaté steaky i čerstvé rybí speciality. Jen o pár kroků dál vás čeká vůbec první, plně prosklená, podmořská restaurace Ithaa. Tu tvoří skleněný válec, díky kterému se hostům otevírá nerušený výhled na pestrý podmořský život. Pokud si chcete dopřát plnohodnotný romantický zážitek, doporučujeme nechat si na klidném kousku pláže připravit soukromou večeři.

Aktivity v resortu Conrad Maldives

Kromě relaxace na písčité pláži si můžete dopřát rovněž uvolnění těla i duše v hotelových lázních, které se nacházejí nad vodami tyrkysové laguny. Pokud chcete služeb lázní využívat pravidelně, ubytujte se ve vodních vilách, které mají vlastní masážní místnost. Hotel také nabízí řadu sportovních aktivit od jízdy na vodních lyžích až po kurzy potápění. Pokud vyrazíte na rodinnou dovolenou, vaše děti si zamilují místní dětský klub.

Jak zařídit dovolenou v resortu Conrad Maldives

Dovolenou na Maledivách v Conrad Maldives Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při pobytu na 7 nocí platíte jen 6." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při pobytu na 7 nocí platíte jen 6.

objednat