Luxusní dovolená na Maledivách v atolu Baa

Resort Four Seasons Landaa Giraavaru leží uprostřed průzračných vod atolu Baa, přibližně 40 minut letu hydroplánem z letiště v Malé. Nachází se na jednom z ostrovů v oblasti, která patří mezi biosférické rezervace UNESCO. V resortu vám místní biolog představí zdejší korálové útesy, ke kterým se můžete vydat šnorchlovat či potápět přímo z pláže. Resort poskytuje ubytování v moderních plážových a vodních vilách. Na ostrově naleznete čtyři restaurace s vytříbenou kuchyní. Resort je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, pro které je připraven dětský klub s pestrou nabídkou aktivit. Na své si ale přijdou i páry vyhledávající romantiku a soukromí.

Video o Four Seasons Landaa Giraavaru

Virtuální prohlídka

Ubytování ve Four Seasons Landaa Giraavaru

V resortu Four Seasons se setkáte s opravdu prostornými vilami s bazénem, které obklopuje bujná vegetace zajišťující dostatečné soukromí. Zázemí resortu se nachází na východní straně ostrova, a pokud toužíte po větším klidu, doporučujeme volit ubytování orientované více na západ. V případě, že se vydáte na dovolenou ve dvou, postačí vám útulné plážové bungalovy na severní straně ostrova.

Ve vodních vilkách naleznete více soukromí a prožijete romantické chvíle při pozorování západů slunce nad průzračnou modravou lagunou. Z prostorných vil na jižní straně ostrova budete mít blíže ke korálovým útesům, které nabídnou skvělé podmínky pro šnorchlování. Tyto vily doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Větším skupinám a náročnějším klientům jsou určeny dvouložnicové suity. Nacházejí se jak na pláži, tak i nad hladinou oceánu. V každém případě poskytují velkou míru soukromí a luxusu.

Stravování ve Four Seasons Landaa Giraavaru

V resortu jsou celkem čtyři restaurace. V hlavní z nich – Café Landaa – se podávají snídaně formou bufetu, další pokrmy jsou již à la carte. Rozhodně doporučujeme zvolit polopenzi či plnou penzi – budete mít možnost stravovat se bez dalších příplatků v kterékoliv restauraci formou à la carte. V arabské restauraci Al Barakat, umístěné nad vodami oceánu, se podávají speciality severoafrické kuchyně, můžete si zde vychutnat rovněž vodní dýmku a kávu. Pro romantické večeře na pláži můžete navštívit Fuego Grill, nebo si dokonce nechat uspořádat soukromou večeři. V restauraci Blu jsou připravovány speciality italské kuchyně.

Aktivity ve Four Seasons Landaa Giraavaru

Na ostrově se nachází centrum pro výzkum a konzervaci korálových útesů, ve kterém vám mořský biolog představí taje a krásy tohoto maledivského bohatství. V centru vodních sportů si pak můžete zapůjčit potřebnou výbavu a vyrazit šnorchlovat kolem ostrova. Na ostrově se nachází celkem čtyři bazény, jeden z nich je v blízkosti dětského klubu Kuda Velaa, který zajišťuje řadu aktivit a her pro nejmenší děti. Pro teenagery je zde centrum Majaa Maizan. V resortu je též tenisový kurt, posilovna a lázně. V těch můžete vybírat z řady přírodních procedur a masáží, včetně ajurvédské medicíny. Pokud máte zájem o potápění, na ostrově se nachází profesionální potápěčské centrum.

Jak zařídit dovolenou v resortu Four Seasons Landaa Giraavaru

Dovolenou na Maledivách ve Four Seasons Landaa Giraavaru Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při pobytu v délce 7 nocí zaplatíte pouze 6 nocí." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při pobytu v délce 7 nocí zaplatíte pouze 6 nocí.

objednat