Jedinečné chvíle klidu a vynikající servis

Hotel One&Only The Palm se nachází na dubajském poloostrově ve tvaru palmy. Na rozdíl od mnoha dalších resortů v Dubaji připomínají jeho nízké budovy spíš rezidenční styl ubytování. Je klidnou oázou, ze které je krásný výhled na dubajské panorama mrakodrapů. Díky výtečným službám a kompletnímu zázemí uspokojí jak páry, tak rodiny s dětmi. Nabídku tří hotelových restaurací doplňuje přístup k partnerskému resortu Royal Mirage, kam se pohodlně dostanete na palubě motorového člunu. Tam na vás čeká bohatý výběr exkurzí a aktivit.

Video o One&Only The Palm

Virtuální prohlídka

Ubytování v One&Only The Palm

Při výběru ubytování v One&Only The Palm můžete volit pokoje a suity v hlavní hotelové budově Manor House nebo v menších budovách, postavených v maurském a andaluském stylu.

Již základní pokoje Palm Manor House Premier jsou zařízeny současným dřevěným nábytkem, mají moderní interiér a z jejich balkónu je hezký výhled nejen do hotelových zahrad, ale také na moře a panorama Dubaje.

Větší a klidnější pokoje a suity jsou mimo hlavní budovu Manor House. Některé suity mají vlastní terasu se zahradou a bazénem.

Nejnáročnějším klientům jsou k dispozici čtyři jedinečné vily s celkovou plochou 325 m2 a vlastním bazénem. Mají dvě ložnice a soukromé venkovní prostory ve stínu tropické zahrady. Jsou přímo stvořené pro nerušenou rodinnou dovolenou.

Restaurace v One&Only The Palm

V resortu One&Only The Palm jsou tři stylové a elegantní restaurace, které vede držitel tří michelinských hvězd Yannick Alléno. V hlavní restauraci ZEST podávají snídaně, obědy a večeře a pokrmy vycházejí z chutí asijské, západní i středovýchodní kuchyně.

U soukromého hotelového přístavu se nachází restaurace 101, podávající lehké tapas a středomořskou kuchyni. Poslední z restaurací, STAY, servíruje gurmánské zážitky s vlastním konceptem stolování. Je otevřena pouze během večeří a nabízí skvělou atmosféru pro speciální okamžiky. Hosté mohou dále navštívit některou z restaurací partnerského resortu Royal Mirage.

Aktivní dovolená v One&Only The Palm

Resort se nachází přímo na pláži a hosté se mohou opalovat také u bazénu, který je vhodný i pro rodiny s děmi. Pro ty je připraven dětský klub KidsOnly s bohatým zábavním programem. K relaxaci jsou určeny hotelové lázně One&Only Private s osmi masážními místnostmi a bohatým výběrem procedur. Ve fitness naleznete plavecký bazén a sportovní náčiní. V areálu resortu je také tenisový kurt. Pro další aktivity mohou hosté využít zázemí partnerského resortu One&Only Royal Mirage, kam je ochotně dopraví vodní taxi.

Jak zařídit dovolenou v One&Only The Palm

Dovolenou v Dubaji v One&Only The Palm Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

V některých termínech jsou k dispozici výhodné speciální nabídky. Bližší podrobnosti Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.