Ikona města, která udává laťku přepychu

Hotel, který stanovil novou úroveň luxusního ubytování – dubajský klenot Burj Al Arab. Budova svým tvarem připomíná napnutou plachtu typických arabských plachetnic a je jednou z nejobdivovanějších staveb světa. Nachází se na umělém ostrově vzdáleném necelých 300 m od pobřeží. Veškeré hotelové prostory, restaurace a suity jsou navrženy tak, aby hostům poskytly nezapomenutelný zážitek a dokonalé pohodlí. Všudypřítomný luxus ve spojení se špičkovou úrovní služeb a osobním přístupem ke každému klientovi činí z hotelu Burj Al Arab místo, na které do konce života nezapomenete.

Video o Burj Al Arab

Virtuální prohlídka

Ubytování v Burj Al Arab

V každém podlaží je recepce s komorníkem, který pečuje o všechny hosty v daném patře. Všechny suity jsou dvoupatrové, přičemž ložnice je v horním patře a dole se nachází obývací pokoj a pracovní stůl s telefonem, faxem, tiskárnou a laptopem, který je hostům volně k dispozici. Suity jsou velmi prostorné, mají vlastní bar a jídelnu.

Největším zážitkem je suita Panoramic. Apartmá je po celém obvodu prosklené, takže se hosté mohou kochat krásným výhledem na panorama Dubaje.

Restaurace v Burj Al Arab

Každá z hotelových restaurací je jedinečná, všechny však mají jedno společné – špičkový servis a delikátní pokrmy. Restaurace Al Mahara, specializující se na mořské plody, je pod hladinou moře. Oproti tomu Al Muntaha se nachází dvě stě metrů nad zemí a její součástí je Skyview Bar se širokou nabídkou koktejlů. Restauraci Al Iwan naleznete v atriu a spolu s arabskými specialitami si tu vychutnáte i pohled na 42metrovou fontánu. V japonské restauraci Junsui připravují pokrmy přímo před vámi. U venkovního bazénu je restaurace Bab Al Yam, jejíž specialitou je evropská kuchyně okořeněná blízkovýchodními chutěmi. Na pláži je Majlis Al Bahar, se kterou se můžete vydat na cestu po Středomoří.

Aktivity v Burj Al Arab

V přízemí resortu se nachází velký bazén, u kterého je bar s nabídkou osvěžujících nápojů. Hosté Burj Al Arab mají zdarma vstup do vodního parku Wild Wadi, který se nachází u nedalekého hotelu Jumeirah Beach. Hotel má vlastní, plně vybavenou privátní pláž, kde se můžete věnovat pestré nabídce vodních sportů. A aby toho nebylo málo, tak v samém srdci Burj Al Arab se skrývají hotelové spa Assawan. Najdete je v 18. podlaží, společně s fitness centrem a squashovými kurty.

Jak zařídit dovolenou v hotelu Burj Al Arab

Dovolenou v Dubaji v Burj Al Arab Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

V některých termínech jsou k dispozici výhodné speciální nabídky, při včasné rezervaci můžete získat 30% slevu na ubytování. Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.