Cheval Blanc přináší francouzskou pohostinnost na Maledivy

Cheval Blanc Randheli leží v atolu Noonu a je jedním z nejlepších resortů na Maledivách. Svým luxusem láká ty nejnáročnější hosty z celého světa, ohromuje kvalitou provedení vil, bezchybným servisem a krásným, moderním, minimalistickým designem.

Na nádherném ostrově máte k dispozici pět různých restaurací garantujících opravdové gurmánské prožitky. Vycházejí z tradic francouzské kuchyně a tvoří z jídel skvostná umělecká díla. V okolí ostrova se nachází řada úžasných míst pro šnorchlování, můžete spatřit také delfíny a želvy.

Video o Cheval Blanc

Virtuální prohlídka

Ubytování v Cheval Blanc Randheli

Ihned po příjezdu do Cheval Blanc Randheli na vás bude čekat majordomus, který bude po celou dobu vašeho pobytu připraven splnit jakékoliv přání, jež vám vytane na mysli. Každá z vil poskytuje komfort vlastního bazénu s mořskou vodou, který je dostatečně velký i na plavání. Už Island Villa nabídne rozlehlou terasu s příjemným posezením, moderně vybavený obývací pokoj a královsky velkou ložnici, která přechází do světlé a vzdušné koupelny.

Skutečnými skvosty jsou pak vodní vily, rozprostřené okolo dřevěného mola. Z jejich obrovské terasy můžete skočit do 12metrového bazénu či do průzračné laguny. Velikostí obývacího prostoru či ložnice si v ničem nezadají s vilami na pláži. Máte-li rádi obojí, tedy vily na pláži i nad hladinou moře, pak můžete zkombinovat obojí v rámci vily Garden Water. Na jedné straně najdete stín díky tropické zahrádce, na straně druhé je zase prostorná terasa s lehátky nad lesknoucí se hladinou.

Restaurace v Cheval Blanc Randheli

Každý pokrm v Cheval Blanc je gurmánským zážitkem, záleží jen na tom, kde si jej vychutnáte. Restaurace The White vaří po celý den a vyniká krásnou terasou, ze které se před vámi otevře výhled na oceán a tropickou zeleň. Je přitom členěna do několika částí, takže každá vaše návštěva bude jedinečná. Pokladem resortu je Le 1947, která se zaměřuje na nejvyšší kuchyni. Svým exkluzivním menu o devíti chodech vzdává hold francouzské gastronomii, kterou zpestřuje tradičními maledivskými příchutěmi.

Pokud máte rádi japonskou a asijskou kuchyni, zavítejte do restaurace Dyptique. Zde si na jednom místě užijete sushi i pestrý výběr jihoasijských specialit.

Aktivity v Cheval Blanc Randheli

V Cheval Blanc se setkáte s unikátním konceptem zážitkových alchymistů, kteří vám ve spolupráci s vaším majordomem namíchají pestré menu zážitků přímo na míru.

Na loďkách dhoni se tak můžete vydat za delfíny a želvami či šnorchlováním v netknuté laguně, plné krásných korálů a pestrobarevného života.

Samozřejmě nechybí ani možnost vydat se dál na moře, kde zkřížíte svůj rybářský prut s plejádou mořských příšer. Okolo ostrova si můžete zaběhat, pádlovat v kánoi či brázdit vlny na windsurfu.

Jak zařídit dovolenou v Cheval Blanc Randheli

Dovolenou na Maledivách v Cheval Blanc Randheli Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.