Pionýr luxusního ubytování v nekrásnějším alpském středisku

Luxusní hotel Grandes Alpes se nachází přímo na sjezdovce v nejvýše položené vesnici střediska Courchevel, Courchevel 1850, 15 minut vrtulníkem z letiště v Ženevě. Otevřel roku 1948, stejně jako první místní lanovka.

Služby na míru, michelinské restaurace a vyhřáté lyžáky připravené každé ráno jsou jen zlomkem přepychové péče, kterou hotel poskytuje. Svůj pobyt si zde užijí jak rodiny s dětmi, tak páry hledající romantické útočiště.

Ubytovat se zde můžete v několika kategoriích apartmánů a suitů, z nichž všechny nabízejí ohromující výhledy. Na dohled od hotelu jsou navíc luxusní nákupní střediska a po dlouhém dni můžete spočinout v místních lázních a dopřát svému tělu opravdový oddech.

Ubytování v Grandes Alpes

Navrženo francouzskými interiérovými designery, ubytování v hotelu Grandes Alpes je moderní, luxusní a hraje všemi tóny dřeva. Již základní kategorie pokojů Deluxe Room nabídne dostatek prostoru pro dvě osoby, skvělý výhled a multimediální vybavení.

Další možností je 100m2 velký suite, v němž naleznete velkou ložnici, jídelnu, obývací pokoj s krbem, perfektně vybavenou kuchyni a vlastní vinný sklípek. Na vyžádání získáte i služby osobního komorníka.

Nejvyšší a nejluxusnější kategorie pojímá devět originálních suitů o několika ložnicích, z nichž každý má vlastní obývací pokoj s krbem a terasu s výhledem. Nejmenší z apartmánů má 142m2, největší dokonce 330m2 a vlastní masážní a parní místnost.

Stravování v Grandes Alpes

V hotelu Grandes Alpes se nachází jen jedna restaurace a jeden bar. To však plně vynahrazuje možnost využít služeb osobního kuchaře, který vám vymyslí jídlo na míru, ať již budete chtít jednoduchou večeři, či degustační menu o několika chodech.

Restauraci Le Bizan byste přesto neměli vynechat. Jde o první ryze japonskou restauraci, o kterou pečuje mistr sushi Masahiro Adachi, který kdysi pracoval ve službách japonského císaře.

V hotelu naleznete i bar Bellini, který nabízí skvostný výběr prémiových destilátů, osvěžujících koktejlů a také ročníkových šampaňských vín.

Aktivity v Grandes Alpes

Hotel vám poskytne veškeré potřebné vybavení na svah, takže stačí nasadit předem vyhřáté lyžáky a vyrazit ze dveří rovnou na 150km stále upravených sjezdovek, na kterých nejsou takřka žádné fronty. Celkově však resort Les Trois Vallées, jehož je Courchevel součástí, tvoří zhruba 600km lyžařských tras a přes 170 vleků a lanovek.

K tomu však můžete vyrazit na výlet psím spřežením, využít služeb helikoptéry a nechat se přenést mimo sjezdovky, či se proletět horkovzdušným balonem a načerpat tak krásy Alp z ještě větší výšky.

Přímo v Grandes Alpes si pak po dlouhém dni na svahu můžete odpočinout ve spa, které se pyšní pestrou nabídkou masáží a lázeňských procedur, ke kterým využívá prémiovou švýcarskou kosmetiku značky Valmont.

Jak zařídit dovolenou v Grandes Alpes

Dovolenou v Courchevel v Grandes Alpes Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nebo nám napište