Luxusní a příjemný jako mořský vánek

Hotel Jumeirah Al Naseem je nejnovějším přírůstkem v resortu Madinat Jumeirah, pouhých 25 minut od mezinárodního letiště v Dubaji s neuvěřitelnými výhledy na Burj Al Arab. Al Naseem znamená v arabštině mořský vánek a stejně jako on si vás hotel bude hýčkat. Pokud si chcete trochu odpočinout od arabské opulentnosti a zároveň neslevit na servisu, Jumeirah Al Naseem je přesně pro vás. Rozlehlé terasy, svěží zahrady, tři bazény i vlastní soukromá pláž, 50 restaurací a barů a skvělá vybavenost pro rodiny s dětmi — co víc si přát?

Podívejte se na video

Ubytování v Jumeirah Al Naseem - Dubaj

Hotel Jumeirah nabízí 387 pokojů a 43 suit v uvolněném a moderním prostředí s nádherným výhledem na moře, do zahrad či na Burj Al Arab. Objevíte v nich podmanivou eleganci s neutrálními tóny a výzdobou inspirovanou písečnými dunami a dubajským lovem perel. Velké místnosti a otevřené prostory přináší pocit klidu a zároveň útulnosti. Koupelny mají zase skvělé detaily: dvojité toaletní stolky s kulatými zrcadly, pára s vanou inspirovaná tradičné saunou hammam či okouzlující šatna.

S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.

Oblažte své chuťové pohárky

V samotném Jumairah Al Naseem se najíte a napojíte v 10 barech a restauracích a v celém resortu Madinat Jumeirah je jich více než 50. Ať už máte chuť na italské těstoviny, japonské sushi, indické kari nebo tradiční arabskou kuchyni, tady vás nezklanou. Nejvýraznější restaurací hotelu Al Naseem je Rockfish, kterou navrhl Bill Bensley. Dostanou vás nejen s finesou připravené pokrmy jako ahi tuňák s kapary či šťavnaté japonské hřebenatky, ale terasa s pískem a nádherné výhledy na Burj Al Arab. Po všechny smysly uspokojující večeři si můzete dát sklenku něčeho dobrého ve vedlejším baru Drum.

Jak se zabavit?

V resortu Madinat Jumeirah, kde se hotel Jumairah Al Naseem nachází se snad není možné nudit. Vyberete si osvěžení v bazénu nebo na nedaleké privátní pláži? Rodinnou návštěvu Wild Wadi Waterpark či pláže, kde se zotavují zachráněné malé mořské želvy? Dáte si to těla na tenisových kurtech nebo ve fitness centru? Či naopak dáte odpočinou mysli i tělu v jednom z největších spa ve městě? Večer si kromě gastronomických zážitků dopřejete i ty kulturní. Zdejší divadelní sál pojme 1000 hostů. Nebo můžete navštívit tradiční arabský trh soukh.

Jak zařídit dovolenou v Jumeirah Al Naseem - Dubaj

Dovolenou ve Spojených arabských emirátech v Jumeirah Al Naseem v Dubaji vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.