Vily mezi vodními kanály k rodinnému odpočinku i líbánkám

Ke komplexu hotelů Madinat Jumeirah, který je postaven ve stylu arabského městečka, dojedete z letiště v Dubaji za cca 30 minut. Vily hotelu Dar Al Masyaf připomínají arabské letní domky a jsou navzájem propojené vodními kanály. K přepravě tak budete využívat především tradiční lodičky abra. Můžete zde navštívit jednu z více než 40 restaurací. Pobyt v Jumeirah Dar Al Masyaf bude bavit i vaše děti. Je zde k dispozici řada atrakcí a animačních programů, při nichž bude o vaše nejmenší perfektně postaráno. Vy si zatím budete vychutnávat drink u bazénu, relaxovat v lázních nebo si užívat romantickou projížďku lodí po vodních kanálech.

Video o Madinat Jumeirah Dar Al Masyaf

Virtuální prohlídka

Ubytování v Dar Al Masyaf

Na výběr je ze dvou typů vil. Vily Gulf nabízejí přístup na pláž, zatímco Arabian stojí v zahradách uvnitř komplexu, kde je o něco intimnější atmosféra. Ve všech pokojích jsou na základě vašich požadavků king-size postele nebo oddělená lůžka a také rozkládací pohovka.

Pro ty náročnější z vás jsou k dispozici větší vily o dvou až třech ložnicích, v nichž se pohodlně ubytuje až šest dospělých a dvě děti do 16 let.

Stravování v Dar Al Masyaf

Hotel provozuje 3 různé restaurace – thajskou s výhledem na lagunu, autentickou italskou a rybí. Tím však výběr rozhodně nekončí. Můžete samozřejmě navštívit i dalších více jak 40 restaurací, které se v komplexu Madinat Jumeirah nacházejí.

Aktivní dovolená v Dar Al Masyaf

Navštivte vodní park Wild Wadi, kde si s celou rodinou užijete skluzavky, tobogány a další atrakce. Můžete vyrazit i na nejkrásnější dubajskou pláž, určenou jen hotelovým hostům. Nechybí zde ani nabídka vodních sportů.

K dispozici jsou i další zařízení společná pro celý komplex hotelů Madinat Jumeirah: Talise Spa a Fitness, dětský klub Sinbad, divadlo, konferenční sál nebo kurty na tenis a squash.

Jak zařídit dovolenou v Dar Al Masyaf

Dovolenou v Dubaji v Madinat Jumeirah Dar Al Masyaf Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

V některých termínech jsou k dispozici výhodné speciální nabídky. Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.