Ideální resort pro nejnáročnější klientelu

One&Only Reethi Rah leží na ostrově, který byl uměle vybudován přímo pro tento světoznámý resort. I když někdo právě umělý původ ostrova hotelu vytýká, umožnil tento krok vytvořit jedinečný resort, na kterém prožijete skvělou dovolenou na Maledivách. Díky jeho velikosti a rovnoměrnému rozložení vil a hotelového zázemí si nikdy nebudete připadat daleko od restaurací a nebudou vás rušit vaši sousedi. Hotel nabízí perfektní zázemí pro rodiny s dětmi i klidná místa pro páry a to včetně hotelových lázní.

Video o One&Only Reethi Rah

Virtuální prohlídka

Ubytování v resortu One&Only Reethi Rah

Plážové vily jsou na poměry ostatních resortů na Maledivách velmi prosvětlené, ale zároveň díky promyšlenému rozmístění nabízí maximum soukromí.

Vodní vilky jsou umístěny v několika malých prstencích, takže to k žádné není daleko. Oproti jiným resortům nabízí i tyto velkou míru soukromí a zvláštností těchto vil je houpací síť přímo nad vodou.

Pro rodiny s dětmi nabízí One&Only Reethi Rah několik možností ubytování. Pokud máte menší děti, můžete se ubytovat v plážové vile s jednou ložnicí a možností vlastního bazénu.

Početnějším rodinám přijdou vhod rozměrnější plážové vily o dvou ložnicích, či spojení dvou menších vil. Na ty největší rodiny pak čeká residence o třech ložnicích.

Stravování v One&Only Reethi Rah

Reethi Restaurant, hlavní restaurace hotelu, nabízí fusion asijské, francouzské a italské kuchyně. Velmi oblíbená je japonská restaurace Tapasake, kde si pochutnáte na čerstvém sushi a asijské kuchyni za doprovodu nádherného výhledu a pro milovníky arabské kuchyně je pět dní v týdnu v době večeří otevřena restaurace Fanditha. V Chef's Garden pro vás šéfkuchař připraví chutná lehká a zdravá jídla z čerstvých surovin. Kromě standardní nabídky restaurací můžete během pobytu využít snídaní i večeří v soukromí své vily nebo vyrazit na piknik lodí na opuštěný písečný výběžek uprostřed oceánu. V hotelu sice můžete vybírat ze 3 barů - Rah Bar, Fanditha Bar a Epicure, ale všechny mají spíše klidnější atmosféru. 

Aktivity v One&Only Reethi Rah

Během pobytu doporučujeme vyzkoušet hotelové Spa. V Reethi Rah mají opravdu pestrou nabídku procedur pro jednotlivce i párové masáže, jejichž základem jsou ajurvédské procedury. Výborným zážitkem je privátní pavilon nad vodou, kde můžete vybírat z některých masáží nebo si zde například zacvičit jógu při úsvitu nebo západu slunce. Milovníci podmořského života ocení hotelové potápěčské centrum, které se specializuje na potápění s dětmi. O děti je v Reethi Rah perfektně postaráno v místním dětském klubu. Vaše ratolesti se mohou věnovat mnoha vodním aktivitám s profesionálními instruktory a čekají na ně i kurzy vaření. Samozřejmostí je i hotelové fitness centrum. Dále je k dispozici tenisový kurt s umělým povrchem a osvětlením.

Jak zařídit dovolenou v resortu One&Only Reethi Rah

Dovolenou na Maledivách v One&Only Reethi Rah Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily 

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při pobytu na 7 nocí zaplatíte pouze 5 nocí.

objednat