Golfový a plážový ráj

Saadiyat Island Resort, pod prověřenou značkou St. Regis, zdobí živoucí metropoli Spojených arabských emirátů, Abu Dhabi. Je ideálně umístěný na ostrově Saadiyat, s nádhernými výhledy na Arabský záliv, kousek od soukromé pláže i lákadel města. Středomořská architektura a současný interiérový design vás nadchnou, stejně jako ohromující kulinářská i sportovní nabídka, včetně golfového hřiště. Hotel má navíc rozsáhlý servis pro rodiny s dětmi, včetně těch nejmenších.

Podívejte se na video

Ubytování v The St. Regis Saadiyat Island Resort

The St. Regis Saadiyat Island Resort je postavený ve stylu středomořské architektury a disponuje celkem 367 pokoji a suitami na osmi podlažích. Mramor, kůže a bohatý dřevěný nábytek vytvářejí luxusní a přitom pohodlné prostředí. Užijete si tu krásné výhledy na Arabský záliv, pohotový a kvalitní servis a veškeré moderní vybavení.

S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.

Oblažte své chuťové pohárky

Nejnovějším přírůstkem do gastronomického království hotelu St. Regis Saadiyat je Buddha Bar Beach. Doplňuje dalších pět restaurací: 55 & 5th, Sontaya, Olea, Drawing room a Manhattan Lounge. Ráno si dáte rozmanitou a vydatnou snídani, podávánou formou bufetu v restauraci Olea. Pokud si k obědu či večeři rádi dáte dobrý steak, 55 & 5th je místo pro vás. Navíc má působivý vinný sklípek. V restauraci Sontaya zase ochutnáte výbornou mozaiku kuchyní jihovýchodní Asie.

Jak se zabavit?

Hned u hotelu St. Regis Saadyiat si užijete soukromý kousek plážového ráje, s bílým pískem a modrým mořem, který je součástí devítikilometrové Saadiyat Beach. Za návštěvu rozhodně stojí Iridium Spa s 12 suitami pro různá ošetření. Hotelový Athletic Club je jedním z nejlepších v Abu Dhabi. Zaplavete si v 25metrovém bazénu, dáte si do těla na squashových kurtech či při spinningu. A nezapomeňte si zahrát na zdejším vyhlášeném golfovém hřišti! O vaše ratolesti se zatím postará vyškolený personál.

Jak zařídit dovolenou v The St. Regis Saadiyat Island Resort

Dovolenou ve Spojených arabských emirátech v The St. Regis Saadiyat Island Resort vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.