Tipy na nejlepší suity v dubajském Four Seasons

Zážitky Od každého trochu

Vyzkoušeli jsme za vás jedinečné ubytování v Emirátech.

 

1450X674 Four Seasons Resort Dubai at Jumeirah Beach DJB_163_aspect16x9

 

I dubajský Four Seasons nabízí služby té nejvyšší úrovně

Dubajský Four Seasons je vhodný pro klienty, kteří při svých zahraničních cestách preferují tento řetězec a nelpí na arabském stylu. Stejně jako ve všech ostatních hotelech Four Seasons se i tady setkáte se službami té nejvyšší úrovně. Hotel vyhovuje jak dospělým cestujícím v páru, tak rodinám s dětmi. Ty se skvěle zabaví v dětském klubu. Prohlédli jsme si suity nejvyšší kategorie, které klienti Exclusive Tours využívají nejčastěji. Každá suita si drží svůj specifický styl, najdete v nich umělecké prvky a moderní vybavení.

Four Seasons Resort Dubai at Jumeirah Beach

Hotel je postaven v moderním stylu, s arabskými prvky se zde setkáte minimálně. Některé pokoje jsou až za předsíňkou, kterou je možné uzavřít dveřmi – díky tomuto řešení je možné propojit sousední pokoje, což využijí rodiny s dětmi. Obdobně to řeší například Ritz-Carlton.

1032X554 Four Seasons Resort Dubai at Jumeirah Beach DJB_1740_original

 

 

Presidential Suite

Prezidentské apartmá s nerušeným výhledem na Arabský záliv se nachází nejblíže k pláži v podkroví. Několik balkonů slouží svým jedinečným účelům, stejně jako každý z pokojů apartmá, které jsou umně zařízeny pro práci, zábavu i odpočinek.

Presidential Suite má 510 m² a nachází se v 5. patře hotelu (penthouse) s rohovým výhledem na moře, bazény a zahrady. V prezidentském apartmá je 1 manželská postel King, 2 rozkládací postele nebo 1 rozkládací postel a 1 dětská postýlka a ubytují se tu 4 dospělí nebo 4 dospělí a 2 děti mladší 12 let. Dále je tu k dispozici 1 kompletní mramorová koupelna a toaletní místnost pro hosty.

1032X554 Four Seasons Resort Dubai at Jumeirah Beach PRESIDENTIAL DJB_152_3840x2160

 

Royal Suite

Soukromým výtahem se dostanete do podkrovního patra a do nejhonosnějšího apartmá Four Seasons Resort Dubai at Jumeirah Beach. Světlé a vzdušné pokoje s mramorovými podlahami, vysokými sloupy a množstvím přirozeného světla kontrastují s intimní elegancí dřevěného obložení a útulným nábytkem ve studovně a mediální místnosti. Dominantou Royal Suite je pokoj s klavírem, jenž plynule navazuje na kuchyni, kterou je možné uzavřít zasouvacími dveřmi – kuchaři tak mohou připravovat jídlo, aniž by rušili hosty.

Royal Suite má 600 m² a i toto apartmá se nachází v 5. patře hotelu (penthouse) s nádherným výhledem na moře a pláž. V královském apartmá je 1 manželská postel King, 2 rozkládací postele nebo 1 rozkládací postel a 1 dětská postýlka a ubytují se tu 4 dospělí nebo 4 dospělí a 2 děti mladší 12 let. Dále je tu k dispozici 1 kompletní mramorová koupelna a toaletní místnost pro hosty.

1032X554 Four Seasons Resort Dubai at Jumeirah Beach ROYAL DJB_160_aspect16x9

 

 

Gastronomie ve Four Seasons Resort Dubai at Jumeirah Beach

Navštívili jsme také Mercury Lounge, který se nachází na střeše hotelu a skýtá nádherný výhled do okolí. Pro večerní drinky je ideální. Pak jsme se přesunuli na večeři v bufetovém stylu do restaurace Suq. Umožňuje sezení vevnitř i venku. Four Seasons se pyšní tím, že má vlastní, čerstvě upečené pečivo – jeho výběr patřil v porovnání s ostatními resorty k nejširším. Nabídka jídel v rámci bufetu byla dostačující a na vysoké úrovni. Během pobytu můžete vyzkoušet řadu jídel z různých gastronomických oblastí. A pokud si náhodou nevyberete z nabídky bufetu, šéfkuchař vám připraví pokrm dle vašeho přání. Naleznete zde totiž stanice, kde vám přichystají pizzu, salát či těstoviny tak, jak je máte rádi.

1032X554 Four Seasons Resort Dubai at Jumeirah Beach MERCURY LOUNGE DJB_169_3840x2160

 

Tipy na další zážitky

72 hodin v Amsterdamu

72 hodin v Amsterdamu

Vydejte se s námi třeba na prodloužený víkend do této nádherné holandské metropole. Přinášíme vám tipy, jak si užít to nejsvobodomyslnější město Evropy.

Objevte více
Na Novém Zélandu

Na Novém Zélandu

Je to cesta až na druhý konec světa, jedinečný okamžik života, během kterého se vydáte do neuvěřitelně krásné krajiny. Zde se setkáte s nádhernou přírodou plnou příjemných překvapení.

Objevte více
5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

Vyzkoušejte cestování helikoptérou! Budete cestovat v klidu a bez zbytečného čekání. Můžete odletět doslova z vlastní zahrady a čeká vás jedinečný zážitek.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou ve Four Seasons a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Kateřina Ulmanová

Ticketing Manager & Travel Designér