Dubajský Four Seasons je vhodný pro klienty, kteří při svých zahraničních cestách preferují tento řetězec a nelpí na arabském stylu.

Stejně jako ve všech ostatních hotelech Four Seasons se i tady setkáte se službami té nejvyšší úrovně. Hotel vyhovuje jak dospělým cestujícím v páru, tak rodinám s dětmi. Ty se skvěle zabaví v dětském klubu.

Načítám

Hotel je postaven v moderním stylu, s arabskými prvky se zde setkáte minimálně. Některé pokoje jsou až za předsíňkou, kterou je možné uzavřít dveřmi – díky tomuto řešení je možné propojit sousední pokoje, což využijí rodiny s dětmi. Obdobně to řeší například Ritz-Carlton.

Prohlédli jsme si suity nejvyšší kategorie, které klienti Exclusive Tours využívají nejčastěji. Každá suita si drží svůj specifický styl, najdete v nich umělecké prvky a moderní vybavení.

Načítám

Presidential a Royal Suite mají přes 500 m2, přesto v nich je pouze jedna ložnice. Jejich součástí je fitness místnost se dvěma přístroji na běhání a masážním lehátkem. Dominantou Royal Suite je pokoj s klavírem, jenž plynule navazuje na kuchyni, kterou je možné uzavřít zasouvacími dveřmi – kuchaři tak mohou připravovat jídlo, aniž by rušili hosty.

Navštívili jsme také Mercury Lounge, který se nachází na střeše hotelu a skýtá nádherný výhled do okolí. Pro večerní drinky je ideální. Pak jsme se přesunuli na večeři v bufetovém stylu do restaurace Suq. Umožňuje sezení vevnitř i venku. Four Seasons se pyšní tím, že má vlastní, čerstvě upečené pečivo – jeho výběr patřil v porovnání s ostatními resorty k nejširším. Nabídka jídel v rámci bufetu byla dostačující a na vysoké úrovni. Během pobytu můžete vyzkoušet řadu jídel z různých gastronomických oblastí. A pokud si náhodou nevyberete z nabídky bufetu, šéfkuchař vám připraví pokrm dle vašeho přání. Naleznete zde totiž stanice, kde vám přichystají pizzu, salát či těstoviny tak, jak je máte rádi.

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat