Four Seasons
Hotels & Resorts

Sharpovým cílem bylo udělat z Four Seasons řetězec, který by s přehledem konkuroval těm nejlepším hotelům světa. A to se mu také podařilo.

POPTAT DOVOLENOU
2000x910 Four Seasons Budapest BUD_1364_original

Cestujte do Four Seasons s námi

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru v hotelech Four Seasons Hotels & Resorts. Vyřešíme rezervaci pokoje, zařídíme dopravu až na místo, zamluvíme stůl v restauraci a mnoho dalšího. K tomu bude hotelový personál dopředu informován ohledně vašich specifických požadavků. Naši travel designeři vám budou k dispozici po celou dobu vašeho pobytu, a všechny starosti tak můžete pustit z hlavy.

 

Hotely a resorty Four Seasons

Dnes čítá řetězec Four Seasons Hotels & Resorts přes 120 luxusních hotelů a resortů po celém světě a s jeho jménem se pojí přepych, služby šité na míru a vysoká gastronomie.

Naprostá většina hotelů je vybavena spa prostory, případně pestrou nabídkou spa procedur. Každý jednotlivý Four Seasons hotel přitom nabízí jeden unikátní zážitek, který jinde nenajdete.

 
1032x554 Four Seasons Paříž PAR_1384_original

Objevte hotely a resorty Four Seasons


 

Nejvyhledávanější hotely

Mezi nejvyhledávanější hotely patří především ikonický Four Seasons Hotel Gresham Palace Budapest. Velmi oblíbený je i Four Seasons Hotel London at Park Lane s krásným výhledem na britskou metropoli. Dále Four Seasons Hotel Ritz Lisbon, který nechal postavit portugalský diktátor António de Oliviera Salazar jako důkaz, že i Portugalsko se může pyšnit luxusními stavbami. Four Seasons Hotel George V Paris, stojící přímo na Champs-Élysées, je proslulý nejen svým crème brûlée k snídani.

1032x554 Four Seasons Budapešť BUD_1530_original

 

 

Luxusní plážové resorty

Four Seasons se však nesoustředí pouze na městské hotely, v portfoliu má i luxusní plážové resorty, které se pyšní stejnou kvalitou služeb, ale jsou zasazeny do exotických lokací. Například Four Seasons Resort Seychelles se nachází přímo na jedné z nejkrásnějších seychelských pláží a resorty Four Seasons Resort Maldives Kuda Huraa a Four Seasons Resort Maldives Landa Giraavaru jsou skutečnou chloubou Malediv.

 
1032x554 Four Seasons Landaa Giraavaru MLG_1203_original

 

 

Historie značky

V roce 1960 se kanadský obchodník a architekt Isadore Sharp rozhodl postavit svůj první hotel. O rok později, 21. března 1961, spatřil světlo světa první hotel řetězce Four Seasons, Four Seasons Motor Hotel. Rychlý úspěch přiměl Sharpa v jeho nové zálibě pokračovat a hotely Four Seasons se začaly šířit do dalších částí světa.

Až od roku 1970, kdy došlo k otevření prvního Four Seasons v Londýně, se však značka začala soustředit na přepychové služby a skutečně luxusní prostory. Sharpovým cílem bylo udělat z Four Seasons řetězec, který by s přehledem konkuroval těm nejlepším hotelům světa. A to se mu také podařilo.

1032x554 Four Seasons Palm Beach PBF_1414_original

 

4 důvody, proč VIP zákazníci řeší svoji dovolenou s námi

Jsme travel designeři. Designujeme VIP dovolené na míru. Ručně, precizně, pro každého klienta přesně podle jeho potřeb, představ a snů.

JAK FUNGUJE CESTOVÁNÍ S EXCLUSIVE TOURS

Bohaté zkušenosti

Úspěšně realizované na zakázku připravené zážitky v hodnotě dosahující 1,5 mld Kč.

Diskrétnost a profesionalita

Profesionální tým zkušených travel designérů. Jsme akreditovaným partnerem IATA a certifikovaným brokerem privátních letů.

Exkluzivita

Jsme partnery široké sítě poskytovatelů VIP služeb spojených s individuálním cestováním po celém světě. Současně jsme 1. členem exkluzivní sítě Serandipians by Traveller Made z ČR a můžeme se chlubit tím, že jako jediní v ČR patříme mezi zakládající členy této sítě jako PIONEER AGENCY.

Důvěra a odpovědnost

Vše stavíme na dlouhodobých vztazích a maximální spokojenosti klientů. Přebíráme také veškerou odpovědnost, ručíme za výběr námi prověřených služeb a hladký průběh každé dovolené, která se tím pro klienta stává bezstarostnou.
985x632 Zážitky, které si zapamatujete_shutterstock_266232050_flip

Jsme architekti vašich cestovatelských snů

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Vše zařídíme na míru

  • Osobně s vámi projdeme vaše představy
  • Doporučíme vám to nejlepší řešení
  • Budeme pro vás vždy na dosah
           

Napište nám svoji představu, prosím.

Spojíme se s vámi do 1 dne a probereme společně představu vaší vysněné dovolené.

Nechcete čekat? Zavolejte nám!
+420 739 808 000

Nechte nám na sebe telefonní kontakt, prosím.

Spojíme se s vámi v preferovaném čase a společně probereme vaši představu o vysněné dovolené.

Vyberte si, prosím, termín, který vám vyhovuje.

Schůzku si společně potvrdíme ještě e-mailem.

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou ve Four Seasons a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“