Nekompromisní luxus v butikovém resortu

Resort Velaa Private Island dokončený v roce 2013 se nachází na ostrově v atolu Noonu severně od Malé, přibližně 45 minut letu hydroplánem. Je malým klidným rájem, který nese český rukopis – jako svůj sen jej vybudoval Jiří Šmejc, o design se postaral architekt Petr Kolář. Během pobytu vás čekají prostorné vily s bazénem, a o vaše pohodlí se postará osobní komorník. Nachází se zde prestižní golfová akademie s několika jamkami a simulátorem. Relaxovat můžete v krásných lázních My Blend by Clarins. Gurmánské prožitky zajistí tři restaurace.

Video o Velaa Private Island

Virtuální prohlídka

Ubytování v resortu Velaa Private Island

Jednou z předností resortu jsou klidné prostorné vily s bazénem, venkovní koupelnou, jacuzzi, velkou terasou a službami osobního komorníka. Však již základní kategorie Beach Pool Villa nabídne 80 m2 vnitřního prostoru, 136 m2 venkovního zázemí a bazén o velikosti 36 m2.

Větší vily Deluxe Beach mají samostatný obývací pokoj a bazén o velikosti 50 m2. Rodinám s dětmi a početnějším skupinám jsou určeny vily Beach Pool House o dvou ložnicích. Vynikají velkým prostorem, vlastní kuchyní a rozměrným bazénem o velikosti 74 m2.

Další kategorie je Beach Pool Pavilion. Druhá ložnice zde může být dle přání klienta přeměněna na privátní posilovnu, masážní místnost či knihovnu.

Nejnáročnější klienti, kteří si přejí bydlet v opravdovém paláci na pláži, zvolí jednu ze dvou Velaa Private Residencí o čtyřech ložnicích. Každá z ložnic v těchto dvoupatrových rezidencích směřuje na oceán, venkovní prostor nabídne bazén o velikosti téměř 100 m2, dvě jídelny a krásnou terasu na ohromující ploše 1 349 m2.

Ani v tomto resortu nechybí romantické ubytování ve vodních vilách, které obdobně jako plážové vily, nabídnou ložnice s královskou postelí a terasy s bazény. Navíc v nich můžete z obývacího pokoje pozorovat skleněnými průhledy mořský život přímo pod vilou.

Šestnáct vil je rozmístěno podél dřevěného mola, jsou přitom orientovány tak, abyste z nich viděli východ či západ slunce. Na konci mola se nachází klidná rezidence Ocean Pool House o dvou ložnicích.

Nejromantičtější kategorií je Romantic Pool Residence – vila nad hladinou oceánu, která je přístupná pouze pomocí člunu. Nabízí kompletní zázemí, tak abyste ji v průběhu líbánek nemuseli vůbec opustit.

Stravování ve Velaa Private Island

Gurmánská restaurace Aragu Cru Champagne Lounge je postavena na kůlech nad hladinou oceánu. Uvolněnější atmosféra panuje v plážové restauraci Athiri, která leží u bazénu. Ráno zde podávají bufetovou snídani, během dne se hosté stravují à la carte. V centru ostrova se nachází teppanyaki restaurace Tavaru, v níž je i bohatě zásobený vinný sklep.

Aktivity ve Velaa Private Island

Zázemí resortu zahrnuje vybavené sportovní centrum, které vedle klasické nabídky – vodní sporty, potápění, možnost zapůjčení veškeré výbavy – umožňuje také výlet do hlubin v malé dvoumístné ponorce. Můžete také využít luxusní jachty Prestige 500. Golfisty potěší golfová akademie, jejíž součástí je simulátor a malý green, který navrhl šampion José María Olazábal. O relaxaci se postarají v lázních My Blend by Clarins. 

Jak zařídit dovolenou v resortu Velaa Private Island

Dovolenou na Maledivách ve Velaa Private Island Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.