Four Seasons Hotels & Resorts

Karibik

Cestujte do Four Seasons s námi

Využijte našich služeb a nechte si připravit dovolenou na míru v hotelech Four Seasons Hotels & Resorts. Vyřešíme rezervaci pokoje, zařídíme dopravu až na místo, zamluvíme stůl v restauraci a mnoho dalšího. K tomu bude hotelový personál dopředu informován ohledně vašich specifických požadavků. Naši travel designeři vám budou k dispozici po celou dobu vašeho pobytu a všechny starosti tak můžete pustit z hlavy.

Hotely a resorty Four Seasons

Dnes čítá řetězec Four Seasons Hotels & Resorts přes 120 luxusních hotelů a resortů po celém světě a s jeho jménem se pojí přepych, služby šité na míru a vysoká gastronomie.

Naprostá většina hotelů je vybavena spa prostory, případně pestrou nabídkou spa procedur. Každý jednotlivý Four Seasons hotel přitom nabízí jeden unikátní zážitek, který jinde nenajdete.

1032x554 Four Seasons Paříž PAR_1384_original

 

Nejvyhledávanější hotely

Mezi nejvyhledávanější hotely patří především ikonický Four Seasons Hotel Gresham Palace Budapest. Velmi oblíbený je i Four Seasons Hotel London at Park Lane s krásným výhledem na britskou metropoli. Dále Four Seasons Hotel Ritz Lisbon, který nechal postavit portugalský diktátor António de Oliviera Salazar jako důkaz, že i Portugalsko se může pyšnit luxusními stavbami. Four Seasons Hotel George V Paris, stojící přímo na Champs-Élysées,  je proslulý nejen svým crème brûlée k snídani.

1032x554 Four Seasons Budapešť BUD_1530_original

 

Luxusní plážové resorty

Four Seasons se však nesoustředí pouze na městské hotely, v portfoliu má i luxusní plážové resorty, které se pyšní stejnou kvalitou služeb, ale jsou zasazeny do exotických lokací. Například Four Seasons Resort Seychelles se nachází přímo na jedné z nejkrásnějších seychelských pláží a resorty Four Seasons Resort Maldives Kuda Huraa a Four Seasons Resort Maldives Landa Giraavaru jsou skutečnou chloubou Malediv.

1032x554 Four Seasons Maledivy Landaa Giraavaru MLG_931_original

 

Historie značky

V roce 1960 se kanadský obchodník a architekt Isadore Sharp rozhodl postavit svůj první hotel. O rok později, 21. března 1961, spatřil světlo světa první hotel řetězce Four Seasons, Four Seasons Motor Hotel. Rychlý úspěch přiměl Sharpa v jeho nové zálibě pokračovat a hotely Four Seasons se začaly šířit do dalších částí světa.

Až od roku 1970, kdy došlo k otevření prvního Four Seasons v Londýně, se však značka začala soustředit na přepychové služby a skutečně luxusní prostory. Sharpovým cílem bylo udělat z Four Seasons řetězec, který by s přehledem konkuroval těm nejlepším hotelům světa. A to se mu také podařilo.

1032x554 Four Seasons Palm Beach PBF_1414_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Matěj Polák

Travel Designer