Ráj pro rodiny s dětmi s krásným vodním parkem Wild Wadi

Proslulý dubajský hotel Jumeirah Beach svým designem připomíná lámající se vlnu. Jeho prosklená budova má 26 pater a nachází se přímo na pláži vedle resortu Madinat Jumeirah v prestižní oblasti Jumeirah Beach. Resort je vhodný zejména pro rodinnou dovolenou. Děti nadchne přilehlý vodní park Wild Wadi a bohatý program v dětském klubu, které jsou pro vás zcela zdarma. Díky 5 bazénům, pláži s lehátky, fitness centru, squashovým a tenisovým kurtům máte nepřeberně možností, jak trávit volný čas. Sportovní centrum The Pavilion Marina Sports Club zase nabídne pestrou paletu vodních radovánek od jízdy na vodních lyžích až po kurzy potápění.

Video o Jumeirah Beach Hotel

Virtuální prohlídka

Ubytování v hotelu Jumeirah Beach

V prostorném resortu naleznete řadu pokojů a luxusních suit, z nichž některé jsou nově zrekonstruovány. Všechny pokoje mají 50 m2 a poskytnou dostatek prostoru celé rodině – dvěma dospělým a dvěma dětem. Mají luxusní koupelnu s oddělenou vanou a sprchou a moderní zábavní systém s možností připojení iPodu.

Pokoje Ocean Deluxe Balcony mají oproti základní kategorii ubytování malý balkon. Atraktivnější výhled na Burj Al Arab je z pokojů Ocean Club Superior.

Větší a lépe vybavené jsou suity, jejichž prostor se odvíjí od počtu ložnic, žádná z nich však není menší než 105 m2. Hosté ubytovaní v pokojích kategorie Club a v suitách mají přístup do exkluzivní klubovny a bazénu.

Restaurace v hotelu Jumeirah Beach

Osmnáct hotelových restaurací mapuje několik světových regionů a nabízí jejich unikátní kuchyni. V každé se setkáte s perfektním servisem a výtečnou atmosférou. K dispozici jsou jak rozsáhlé tematické bufety, tak pokrmy à la carte.

Při zvláštních příležitostech je ideální navštívit gurmánskou restauraci La Parrilla. V té nabízejí latinskoamerickou kuchyni a hosté si mohou vychutnat rovněž show tanečníků tanga.

Další restaurace osloví asijskou a arabskou kuchyní, případně německým stylem, italskou kuchyní nebo kuchařskou show a samozřejmě mezinárodní kuchyní.

Aktivity v Jumeirah Beach

Hotel je ideální zejména pro rodinné dovolené. Všichni členové rodiny mohou využít zdejší kvalitní a široké zázemí, které uspokojí jejich náročné představy. Děti nadchne zejména dětský klub Sinbad a vodní park Wild Wadi, kam mají všichni hoteloví hosté vstup zdarma.

Hotel Jumeirah Beach nabízí vedle pláže se slunečníky také 5 plaveckých bazénů, mezi něž patří také relaxační či dětský bazén. Jeden je pak určen výhradně hostům ubytovaným v kategorii Club.

V hotelu jsou také lázně se saunami, vířivými vanami a pestrou nabídkou masáží a terapeutických procedur. Dále se můžete věnovat řadě sportů, například si zahrát squash, tenis, navštívit posilovnu či lezeckou stěnu.

Jak zařídit dovolenou v hotelu Jumeirah Beach

Dovolenou v Dubaji v Burj Al Arab Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

V závislosti na sezóně můžete při včasné rezervaci získat až 30% slevu na ubytování a polopenzi zdarma. Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.