Ubytujte se u šejka v paláci a užijte si atmosféru arabského ráje

One&Only Royal Mirage patří mezi nejrozlehlejší resorty v Dubaji. Nachází se na kilometr dlouhé pláži nedaleko poloostrova Palm Jumeirah a dělí se na tři části – The Palace, Arabian Court a Residence & Spa. Všechny budovy a pokoje vycházejí z arabské estetiky, na každém kroku přitom narazíte na luxusní cenné látky či zlato. Každá ze tří částí nabízí profesionální služby a skvělé podmínky pro relaxaci, odlišují se však mírou luxusu a svým charakterem.

Video o One&Only Royal Mirage

Virtuální prohlídka

Ubytování v One&Only Royal Mirage

Z balkónů útulných pokojů a prostorných suit s nádechem Orientu je výhled přímo na moře. The Palace je největší a hlavní částí hotelu. Naleznete zde 147 moderně vybavených pokojů kategorie Superior Deluxe, které poskytnou dostatečný komfort rodinám s malým dítětem.

Obdobně jsou vybaveny i pokoje ve variantě Gold Club. Nacházejí se na samostatném patře a jejich hosté mají přístup do exkluzivního klubu. Chcete-li prostornější ubytování se samostatnou obývací místností, zvolte suitu Superior Executive.

V části Arabian Court naleznete podobné pokoje jako v The Palace. Znatelný rozdíl je však ve velikosti suit, které zde mají oddělenou jídelnu.

Nejklidnější a nejkomfortnější ubytování je v Residence & Spa. Rozdíl poznáte zejména v přilehlých zahradách a službách, které mohou hosté této části využívat. Jsou zde dvě privátní restaurace a bazén určený výhradně návštěvníkům Residence & Spa.

Stravování v One&Only Royal Mirage

Restaurace jsou rovnoměrně rozmístěny po celém resortu, v každé části hotelu jich je několik. Pro dopravu mezi nimi můžete využít buggy service, což se hodí zejména během tropických dnů. V Arabian Court jsou tři restaurace s evropskou, asijskou a indickou kuchyní. Za zdmi The Palace naleznete čtyři restaurace, nabízející gastronomické prožitky inspirované recepty středomořské, marocké a mezinárodní kuchyně. Elegantní a vzdušná restaurace The Dining Room náleží k The Residence. V restauracích je během večeří vyžadováno elegantní oblečení.

Aktivity v One&Only Royal Mirage

Ať již toužíte po relaxaci nebo se chcete věnovat sportovním aktivitám, v rozsáhlém resortu naleznete potřebné zázemí. U hotelu je kilometr dlouhá pláž se slunečníky a lehátky. Každá z hotelových částí má pak vlastní bazén. Odpočinek a zdravotní terapii nabízejí hotelové lázně The Givenchy. One&Only Royal Mirage myslí i na děti, pro které jsou připraveny dva dětské kluby KidsOnly. Přímo v areálu mají hosté možnost si zahrát tenis nebo navštívit fitness centrum. Hotel má v nabídce také pestrou paletu exkurzí do nedaleké pouště či po dubajských zajímavostech. V blízkosti resortu se nachází řada zajímavých míst, golfová hřiště a arabská tržiště.

Jak zařídit dovolenou v One&Only Royal Mirage

Dovolenou v Dubaji v One&Only Royal Mirage Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

V některých termínech jsou k dispozici výhodné speciální nabídky, díky nimž získáte při včasné rezervaci polopenzi zdarma. Bližší podrobnosti Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com
Hana Rieplová

Hana Rieplová

travel consultant

+420 777 928 840 rieplova@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při včasné rezervaci polopenze zdarma.

objednat