Tisíc a jedna noc

Zážitky Dobrodružství
Prožijte svůj vlastní příběh v Dubaji nebo Ománu. K dispozici je hostům samozřejmě personál, který se postará, aby svoji pohádkovou noc strávili v naprostém pohodlí.
1450x674_Dubaj_Al Maha_Marriot_dxbam-desert-picnic-5122-hor-clsc

 

Uprostřed tajemné pouště

Kdo by neznal slavný příběh tisíce a jedné noci. Přesně tak si budete připadat v Dubaji nebo Ománu, kde se svou drahou polovičkou můžete strávit luxusní romantickou noc uprostřed tajemné pouště. 

 

Romantika na poušti

Naprostý klid, praskání ohně a hvězdami posetá obloha umocňují výjimečnou atmosféru večera, který bude patřit jen vám. K dispozici je hostům samozřejmě personál, který se postará, abyste noc strávili v naprostém pohodlí.

1032x554_Dubaj_Omán_h861ah0g_2_2_2

 

Vybrané ubytování


Tipy na další zážitky

Z výšky Burj Al Arab na hrb velblouda

Z výšky Burj Al Arab na hrb velblouda

Vydejte se také na okraj Dubaje do kempu uprostřed pouště, kde kromě tradiční arabské kávy, kterou dostanete na uvítanou, můžete ochutnat i velbloudí maso.

Objevte více
Polární zážitek na celý život

Polární zážitek na celý život

Společnost Quark Expeditions a její experti využívají své znalosti, zkušenosti a komfort vlastní flotily, aby lidem ukazovali ledové světy extrémní krásy, Arktidu a Antarktidu.

Objevte více
Zažijte tradiční Japonsko na vlastní kůži

Zažijte tradiční Japonsko na vlastní kůži

Troufáte si vyzvat na souboj stopadesátikilového zápasníka v sumo? Výzva, kterou před vás staví luxusní Japonsko s Exclusive Tours, se nedá odmítnout.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“