Tisíc a jedna noc

Zážitky Romantika a nakupování
Prožijte svůj vlastní příběh v Dubaji nebo Ománu. K dispozici je hostům samozřejmě personál, který se postará, aby svoji pohádkovou noc strávili v naprostém pohodlí.
1450x674_Dubaj_Al Maha_Marriot_dxbam-desert-picnic-5122-hor-clsc

 

Uprostřed tajemné pouště

Kdo by neznal slavný příběh tisíce a jedné noci. Přesně tak si budete připadat v Dubaji nebo Ománu, kde se svou drahou polovičkou můžete strávit luxusní romantickou noc uprostřed tajemné pouště. 

 

Romantika na poušti

Naprostý klid, praskání ohně a hvězdami posetá obloha umocňují výjimečnou atmosféru večera, který bude patřit jen vám. K dispozici je hostům samozřejmě personál, který se postará, abyste noc strávili v naprostém pohodlí.

1032x554_Dubaj_Omán_h861ah0g_2_2_2

 

Vybrané ubytování


Tipy na další zážitky

Cesta za vínem do Burgundska

Cesta za vínem do Burgundska

Až budete projíždět krásnou krajinou Burgundska, uvidíte široko daleko jen zelené vinice. Je to skvělý pocit užívat si soukromí a ničím nerušený klid.

Objevte více
Pět top restaurací v Římě

Pět top restaurací v Římě

Lze vůbec navštívit Řím a přitom nevyzkoušet to nejzajímavější z italské gastronomie? Nikoliv. Tak neváhejte a vyberte si to nejlepší. Buon appetito!

Objevte více
Vítejte v „nejmenším hotelu“ na Maledivách

Vítejte v „nejmenším hotelu“ na Maledivách

Lodí vyplujete vstříc nekonečnému horizontu, ze kterého vyčnívá Ocean Pavilon a se skleničkou champagne si vychutnáte západ slunce jako nikdo jiný.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Vladimír David

CEO