Perfektní resort pro rodiny s dětmi

Resort Constance Halaveli se nachází na jednom z ostrůvků v North Ari Atoll, zhruba dvacet minut scénického letu hydroplánem z Malé. Constance Halaveli je ideálním maledivským hotelem na rodinou dovolenou, který poskytuje velkou míru soukromí.

Prostorné vily mají vlastní bazén i multimediální vybavení. V hotelu je velký výběr restaurací a skvělý dětský klub, ve kterém se postarají o vaše ratolesti. Resort nabízí řadu aktivit, mezi které patří i šnorchlování a potápění u korálových útesů, kde si můžete zaplavat i s mantami obrovskými.

Video o Constance Halaveli

Virtuální prohlídka

Ubytování v Constance Halaveli

Doporučujeme prostorné Beach Villy s bazénem, které jsou obklopeny tropickým porostem. K plážové vile patří nejen klidná zahrada s lehátky, ale také koupelna pod širým nebem, na kterou vstupujete přímo ze své vily. Uvnitř vás čeká prostorná ložnice, televize s DVD přehrávačem a dockem pro iPod a nechybí ani internetové připojení.

Pro početnější rodiny a skupiny jsou vhodnější Family Beach Villy, o dvou prostorných ložnicích. Další možností jsou dvoupatrové Double Storey Beach Villy, které navíc skýtají nádherný výhled přes koruny palem.

Párům vyhledávajícím klid a romantiku doporučujeme zejména Water Villy, z jejichž terasy je přímý vstup do laguny. Zvolíte-li některou ze vzdálenějších vil, budete mít větší míru soukromí, hezčí výhled a lepší podmínky ke šnorchlování a to rovnou z vily.

Nejprostornější kategorií ubytování je Presidential Beach Villa, v níž je možné ubytovat až šest dospělých a tři děti.

Restaurace Constance Halaveli

Na ostrově se nacházejí tři restaurace, které nabízí i speciální dětská menu. V hlavní restauraci Jahaz se setkáte se vždy čerstvými bufety. Podávají se zde snídaně a probíhají tu tematické večery a speciální akce. Skvělý výhled na západ slunce si dopřejte v restauraci Jing, umístěné na kůlech nad hladinou oceánu. Šéfkuchaři vám zde připraví pokrmy à la carte, inspirované asijskou kuchyníV restauraci Meeru okusíte grilované ryby a plody moře, a to přímo na pláži. Během dne můžete vyrazit na lehký oběd do sushi baru Kaika Sushi. Nechybí zde ani bary s nabídkou tropických koktejlů, určitě doporučujeme zastavit se v půlce mola v Jing Baru a odpočinout si na klidné terase nad průzračným Indickým oceánem.

Aktivní dovolená v Constance Halaveli

Na souši si můžete zahrát tenis, plážový volejbal nebo navštívit posilovnu. Další aktivity nabídne centrum vodních sportů, kde vám ochotně zapůjčí potřebné vybavení. Můžete se projet na vodních lyžích, věnovat se rybolovu nebo si půjčit katamarán. V této oblasti jsou také perfektní podmínky pro potápění. Profesionální potápěčské centrum na ostrově nabízí řadu zajímavých ponorů, a dokonce i potápěčské kurzy PADI. Rodiny s dětmi potěší Constance Kids Club. Součástí klubu je dětský bazén, počítačová herna a prostor pro venkovní soutěže a hry. V resortu jsou také krásné lázně U Spa by Constance.

Jak zařídit dovolenou v resortu Constance Halaveli

Dovolenou na Maledivách v Constance Halaveli Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při včasné rezervaci 60 dní před začátkem dovolené můžete využít slevu 20%." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Zuzana Pozlovská

Zuzana Pozlovská

chief travel designer

+420 777 533 675 pozlovska@exclusivetours.com
Jitka Kolmanová

Jitka Kolmanová

travel designer

+420 777 928 841 kolmanova@exclusivetours.com

Nebo nám napište

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při včasné rezervaci 60 dní před začátkem dovolené můžete využít slevu 20%.

objednat