Pestrá dovolená, kterou si užije skutečně každý

Tento malý luxusní resort se nachází na jednom z ostrovů North Male Atoll, přibližně 25 minut plavby člunem z letiště v Malé. Užijete si výborný servis a služby, ať už sem zamíříte na rodinnou dovolenou s dětmi nebo jen ve dvou. Naleznete zde dětský klub s nabídkou různých aktivit a na děti myslí i v restauracích. Ubytovat se můžete v bungalovech na pláži a v nově rekonstruovaných vodních vilkách, které doporučujeme především pro romantické dovolené. V resortu máte na výběr ze čtyř restaurací s pestrou nabídkou pokrmů. Všechny jsou také zahrnuty v polopenzi.

Video o Four Seasons Kuda Huraa

Virtuální prohlídka

Ubytování ve Four Seasons Kuda Huraa

Všechny bungalovy na pláži mají vlastní bazének a jsou rozmístěny po celém ostrově. Je proto na vás, zda si vyberete výhled na východ či západ slunce. Párům s dítětem přijde vhod Beach Pavilion, který nabídne plně vybavenou koupelnu a terasu s lehátky.

Pokud si přejete více prostoru, zvolte některý z Beach Bungalowů. Rodinám s dětmi doporučujeme Family Beach Bungalowy, které mají samostatný dětský pokoj.

Pro páry na romantické dovolené jsou ideální především vodní vilky umístěné na molu a poskytující více soukromí. I ty jsou ve variantě s bazénem.

Nejprostornější kategorií jsou pak suity o několika ložnicích, určené zejména početnějším rodinám a větším skupinám.

Stravování ve Four Seasons Kuda Huraa

V resortu naleznete čtyři restaurace, přičemž v ceně dovolené je zahrnuta snídaně. Doporučujeme vám využít polopenzi či plnou penzi, v rámci které se budete moci stravovat formou à la carte v kterékoliv restauraci Four Seasons Kuda Huraa. Snídaně formou bufetu nabízí hlavní restaurace Café Huraa. Klenotem ostrova je indická restaurace Baraabaru s otevřenou kuchyní a krásným výhledem na oceán. Restaurace Reef Club se specializuje na italskou kuchyni a pokrmy z grilu. Grilem disponuje i romantická restaurace Kandu, která se nachází u hotelového bazénu, kde je také během dne bar s širokou nabídkou nápojů.

Aktivity ve Four Seasons Kuda Huraa

V okolí ostrova jsou pestré korály, které poskytují dobré podmínky pro šnorchlování. Relaxovat můžete v hotelových lázních, nacházejících se na samostatném ostrově. Resort je vybaven jak centrem vodních sportů, tak potápěčským centrem. Zcela jedinečným zážitkem je několikadenní plavba katamaránem Four Seasons Explorer, který vás zaveze na nejkrásnější místa Malediv. Na ostrově se nachází také výzkumné centrum podmořského života, poskytující řadu informací o korálových útesech. Odpočinout si můžete i u hotelového bazénu, u kterého je dětský bazének i bar s tropickým občerstvením. V dětském klubu Kuda Mas je pro ty nejmenší připraveno mnoho her a aktivit.

Jak zařídit dovolenou v resortu Four Seasons Kuda Huraa

Dovolenou na Maledivách ve Four Seasons Kuda Huraa Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při pobytu na 7 nocí zaplatíte pouze 6." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com
Hana Rieplová

Hana Rieplová

travel consultant

+420 777 928 840 rieplova@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při pobytu na 7 nocí zaplatíte pouze 6.

objednat