Resort jako stvořený pro romantické dovolené ve dvou

Resort Constance Moofushi leží na jednom z ostrůvků v South Ari Atoll. Již během letu hydroplánem z letiště v Malé si můžete prohlédnout jeho 110 vilek. Jsou roztroušeny mezi tropickými palmami, i na kůlech nad tyrkysovými vodami Indického oceánu. Constance Moofushi je vhodný především pro páry, které vyhledávají bezstarostnou a klidnou dovolenou. Na ostrově jsou rovněž dvě restaurace a dva bary s kvalitním programem All Inclusive. V okolí panují ideální podmínky pro šnorchlování, potápění a další vodní aktivity.

Video o Constance Moofushi

Virtuální prohlídka

Ubytování v Constance Moofushi

Ubytovat se můžete v Beach Villách, které jsou odděleny tropickou zelení pro vaše soukromí. Vily Constance Moofushi jsou vzdušné a moderně vybavené. Nechybí v nich luxusní koupelna a terasa, ze které je to jen pár kroků do Indického oceánu.

Početněji zastoupené vodní vily se dělí do dvou kategorií. Water Villy se nacházejí na východním molu, Senior Water Villy jsou na západě ostrova.

Pokud toužíte po klidnějším prostředí a chcete trávit hodně času na terase, ubytujte se v Senior Water Ville. Jejich terasa je prostornější než u běžných vil, a z vašeho sledování západu slunce se sklenkou šampaňského v ruce učiní nezapomenutelný zážitek.

Stravování v Constance Moofushi

V resortu se nacházejí dvě restaurace a dva bary. Během dne vám profesionální obsluha připraví tropický koktejl a večer vám vybere stůl s romantickým výhledem na západ slunce. Výhodou je program All Inclusive, díky kterému se během svého pobytu nemusíte o nic starat. Součástí hlavní hotelové restaurace Manta je kryté stolování na písečné pláži a dřevěná nástavba, která vede nad hladinu oceánu. Místní šéfkuchaři denně obměňují bufet, inspirovaný pokrmy z celého světa. Nechybí ani bohatě zásobený vinný sklípek. Druhá restaurace Alizée nabízí grilované pokrmy pod širým nebem – plody moře, hamburgery i lehké sendviče, pizzu nevyjímaje. Součástí programu All Inclusive je jedna večeře à la carte v této restauraci.

Aktivity v Constance Moofushi

Pod hladinou Indického oceánu se skrývají pestré korály, mezi kterými se hemží hejna ryb. Tento nádherný podmořský život můžete pozorovat sami se šnorchlem, či se vydat na jednu z nabízených exkurzí. Pokud je vaší vášní potápění, rádi se vás ujmou v hotelovém potápěčském centru PADI. Během pobytu můžete provozovat také řadu vodních sportů. V případě, že preferujete hlavně relaxaci, čekají vás nejen písčité pláže či hotelový bazén, ale také lázně. V několika pavilonech prohloubí vaši relaxaci masážemi či jinými terapeutickými postupy. Jeden je dokonce celý věnován cvičení jógy.

Jak zařídit dovolenou v resortu Constance Moofushi

Dovolenou na Maledivách v Constance Moofushi Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce se slevou až 20%. Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.