Když míříte na Maledivy, zpravidla se rozhodujete podle hotelu. Každý leží na samostatném ostrůvku, který se nachází v některém z 26 atolů.

Ne všechny jsou ale obydlené a pouze některé atoly jsou otevřené turismu. Doporučujeme vám tři resorty, které se nacházejí v blízkosti hlavního města Malé.

Lily Beach Resort & Spa

Resort Lily Beach se nachází v jihovýchodní části Ari Atoll na ostrově Huvahendhoo, kam trvá let hydroplánem přibližně 25 minut. Poblíž je hlavní korálový útes, který je dostupný i z písčité pláže. Ubytovat se můžete ve vilách na pláži, ale také v romantických vodních vilách. Ostrov osloví jak páry, tak rodiny s dětmi, pro něž jsou připraveny propojené rodinné vily a především dětský klub Turtle.

Načítám

LUX* South Ari Atoll

Hotel LUX* South Ari Atoll (dříve LUX* Maldives) leží přibližně 25 minut letu hydroplánem z letiště v Malé. Patří mezi větší resorty a je ideální především pro rodinné dovolené. Kvůli většímu počtu vilek však budete mít méně soukromí a také přístup zde není tak individuální jako na menších maledivských ostrovech. Služby jsou ovšem stále na výborné úrovni. Výhodou resortu je program All Inclusive, po kterém sáhnou zejména rodiny s dětmi.

Načítám

Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru

Resort je vzdálen přibližně 40 minut letu hydroplánem z letiště v Malé a nachází se na jednom z ostrovů v atolu Baa. V resortu je i biolog, který hostům představí zdejší korálové útesy. A že je na co koukat – octnete se totiž uprostřed biosférické rezervace UNESCO, což zaručuje výborné podmínky pro potápění a šnorchlování. Four Seasons Landaa Giraavaru poskytuje ubytování v plážových a vodních vilách, které jsou prostorné a vkusně vybavené. Na ostrově naleznete i čtyři restaurace. Resort je vhodný pro rodiny s dětmi, pro něž je připraven dětský klub s pestrou nabídkou aktivit a víceložnicové kategorie ubytování.

Načítám

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat