Matěj Polák

„Nechcete se na dovolené o nic starat a jen si užívat? Pak je pro vás ideální dovolená s All Inclusive. Chceme vám ukázat, že i All Inclusive může představovat skutečnou kvalitu. Na Maledivách je hned několik resortů, jejichž prémiové programy toho zahrnují opravdu mnoho a zajistí vám dovolenou zcela bez starostí, s neomezeným přísunem všeho dobrého."

Matěj Polák, travel designer

 

Lily Beach Maldives

Obklopený korálovými útesy maledivského atolu Ari, Lily Beach Maldives je tím pravým místem, které ukazuje, jak má program All Inclusive vypadat. Zdejší Platinum Plan totiž začíná na samotném letišti v Malé, kde na vás bude čekat hotelový tým. A od té chvíle už to bude jenom lepší.

Těšte se na nekonečné proudy 80 druhů vín, pestré palety drinků, ať už alkoholických či nealkoholických, špičkově vybavený minibar a samozřejmě též à la carte obědy v hotelových restauracích.

Načítám

Jenže Platinum Plan se zdaleka neomezuje jen na jídlo a pití. Chcete chladicí box na pití na pláž? Máte ho mít. Vybavení na šnorchlování? Už se nese. Zahrát si tenis? Není problém. Nebo raději rovnou výlet na jachtě za západem slunce? V Lily Beach myslí skutečně na vše.

Hotel toho samozřejmě nabízí mnohem více, než co najdete v programu All Inclusive. Motorové vodní sporty, spoustu míst k potápění, pravidelnou večerní zábavu a mimo jiné i speciální plavidlo Penguin neboli „tučňák“. Jde o ponorku, v níž můžete zažít podmořský svět hezky zblízka, aniž byste se namočili.

Načítám

Constance Moofushi

Constance Moofushi se nachází v jižní části atolu Ari a je to ideální resort pro rodinnou dovolenou. Vaše děti si zamilují zdejší Constance Kids Club. V rámci něj se mohou zúčastnit spousty her a soutěží, kurzů vaření či výtvarného umění. K dispozici je zde i babysitting, pokud je potřeba.

A k tomu samozřejmě výtečný program All Inclusive, nazvaný Cristal Package, se spoustou jídla a pití, širokou nabídkou mezinárodních značek piv a prémiových destilátů. K tomu si kdykoliv můžete půjčit vybavení na veškeré nemotorové sporty, šnorchlování a jednu exkurzi pod vedením zdejšího potápěčského centra. Jednou týdně se také můžete těšit na večer tradičních maledivských tanců, Bodu Meru.

Načítám

Dalších možností zábavy je však nepočítaně. Relaxace, rybolov na otevřeném moři, potápění, sportovní lekce, pestrá nabídka procedur ve spa nebo jen odpočinek na pláži, kde můžete v klidu čerpat energii ze slunečních paprsků a dohánět resty z vaší knihovny, zatímco vaše dítka se dosyta vydovádějí se svými vrstevníky v dětském klubu, nebo u nejnovějších videoher. 

Pokud jste chtěli někdy zažít All Inclusive, u kterého se vskutku nemusíte vůbec o nic starat a díky němuž se vám dostane té nejlepší péče, svěřte se do rukou našich travel designerů. Rádi a ochotně vám připraví dovolenou na míru. Se sklenkou skvělého šampaňského.

Načítám

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě.